Reklama

Chart rosyjski stał się gwiazdą dzięki pewnemu detalowi. Czy znajdziecie go na zdjęciu?

Suczka charta rosyjskiego Eris. dog-happy
© Instagram @eriszoi

Eris, młoda suczka rasy chart rosyjski borzoj, stała się sławna po tym, jak jej opiekun zamieścił jej zdjęcie na Instagramie. Z pozoru zwyczajna, spokojna psinka zaimponowała internautom pewnym szczegółem.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 23.10.2019, 09:16, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Ta to ma nosa!

Joey Kidd-Kambourian, mieszkający w Ohio projektant biżuterii, zawsze chciał psa. Zdecydował się na rasę chart rosyjski borzoj, gdyż jest ona znana ze swojego przyjacielskiego i spokojnego usposobienia oraz z braku większych problemów zdrowotnych. A na dodatek jest piękna!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eris The Borzoi (@eriszoi) on

Latem 2018 roku dostał więc młodziutką suczkę Eris. Od tamtej pory wszystko się zmieniło. Każde wyjście na spacer to niemal jak spotkanie z paparazzi. Przechodnie ciągle zaczepiają Joey’ego i jego psa.

- Spacer z Eris może trwać bardzo długo w ciągu dnia. Jesteśmy często zatrzymywani, ponieważ ludzie wypytują o nią, chcą wiedzieć, co to za pies – zwierza się Joey.

Zastanawiacie się, co tak przyciąga uwagę przechodniów? Oto odpowiedź: długaśny nos! Pysk Eris liczy bowiem aż 31 centymetrów i już został okrzyknięty najdłuższym nosem świata!

Gwiazda Instagrama

Popularność suczki wzrosła po tym, jak Joey założył jej konto na Instagramie, by dokumentować jej rozwój i ich wspólne przygody. Nie sądził, że Eris tak szybko stanie się gwiazdą mediów społecznościowych. Ledwo ponadroczna suczka ma już 107 tysięcy obserwujących!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eris The Borzoi (@eriszoi) on

Joey uważa, że medialny sukces Eris zawdzięcza przede wszystkim jej charakterowi. Jak każdy chart rosyjski jest spokojna i przyjazna, a do tego lubi zabawę.

- Ma naprawdę wspaniałą osobowość. Wielu naszych sąsiadów ją zna i zawsze chcą się z nią przywitać!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eris The Borzoi (@eriszoi) on

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eris The Borzoi (@eriszoi) on

My to całkowicie rozumiemy! Wystarczy na nią spojrzeć, by uznać, że to najsłodszy nosek świata ;)

Źródło: wamiz.co.uk