Reklama

Codziennie w czasie przerwy w pracy chodził do domu swojej dziewczyny. Ale nie po to, żeby spotkać się z nią

chłopak idzie ulicą cat-wow © Shutterstock/connel

Chłopak codziennie w czasie przerwy obiadowej chodził do domu swojej dziewczyny, której w tym czasie nie było w domu.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Kiedy poznajemy nową osobę, a ta relacja powoli przekształca się w coś poważnego, zależy nam na tym, by rodzina i przyjaciele zaakceptowali wybrankę czy wybranka naszego serca.

Dlatego kiedy pewna dziewczyna miała po raz pierwszy przyprowadzić do domu swojego nowego chłopaka, miała duszę na ramieniu. Czy jej kot Smokey zaakceptuje Toma?

Przez żołądek do serca

Obawy kobiety były bezpodstawne. Smokey natychmiast zaakceptował Toma, zwłasza że mężczyzna wiedział jak go podejść. Zauważył, że Smokey ma wilczy apetyt, więc zaczął się z nim dzielić jedzeniem. Jak to mówią: przez żołądek do serca.

Tom tak polubił towarzystwo Smokey’ego, że codziennie, kiedy tylko praca mu na to pozwalała, przychodził do domu swojej dziewczyny na lunch. Jednak nie dla niej przygotowywał posiłek, a dla siebie i kociego łakomczucha.

Pewnego dnia dziewczyna Toma wróciła wcześniej do domu i nakryła go na tej osobliwej zdradzie. Jednak zamiast się złościć, była przeszczęśliwa. Przecież relacje nowych partnerów ze zwierzakami nie zawsze są kolorowe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Smokey (@mr_smokey_cat) on

Na nasze szczęście, Tom uwiecznił na zdjęciach wszystkie uroczyste posiłki. Tę piękną kolekcję ofiarował swojej dziewczynie, a ona zamieściła ją w mediach społecznościowych. Dzięki temu i my możemy cieszyć się obrazkami z życia uroczego Smokey’ego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Smokey (@mr_smokey_cat) on

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz