Reklama

Kot w kąpieli
© Reddit.com/JustAMan1234567

Chciała wykąpać kota, ale sytuacja wymyknęła się spod kontroli (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Jak NIE prać kota. Tego nagrania nie zapomnicie!

Większość kotów nie lubi wody. Samo zamoczenie jednej łapki to już koszmar, a co dopiero opcja na to, by w całości wejść do miednicy pełnej wody. Czasem jednak trzeba kota wykąpać i wtedy zaczyna się koszmar opiekuna

Video  zamieszczone w serwisie społecznościowym Reddit wywołało u tysięcy internautów salwy śmiechu. Jest na nim przedstawiony proces kąpania kociaka, któremu proces ten wybitnie się nie podoba. 

To, co się wydarzy w trakcie kąpieli, rozbawi Was do łez. 

Grunt to przygotowanie 

Opiekunka, która chce kąpać kota jest do tego w pełni przygotowana – bluza z kapturem i długim rękawem by osłonić przedramiona, rękawice na dłoniach, które chronią przed zadrapaniami. Mimo tego, kąpiel nie obywa się bez problemów. 

Na samym początku kociak jest spokojny, ale już po dwóch sekundach wymyśla plan ucieczki – okno nad zlewem wydaje się doskonałym sposobem na uniknięcie moczenia! 

Opiekunka nie przewidziała tego, że firanki mogą stanowić doskonały punk zaczepienia i kot wykorzystuje je do tego, by nie dać się wciągnąć do wody. Zaczyna się katastrofa, która jednak dla obserwatorów jest wyjątkowo zabawna. 

Kot walczy bardzo dzielnie. Jest błyskawicznie szybki i wije się jak wąż. Utrzymanie go w mokrych rękawicach to nie lada wyzwanie. 

Użytkownicy komentują, że zdaje się krzyczeć „Nie weźmiecie mnie żywcem!”. 

Mistrz drugiego planu

Wnikliwym obserwatorom polecamy dokładnie obejrzeć filmik ponownie – czy zauważycie czarnego kota, który przygląda się z drugiego planu całej scenie? Po takim spektaklu wątpimy w to, czy kiedykolwiek pozwoli on zbliżyć się do siebie opiekunce, jeśli będzie ona miała na rękach czerwone rękawice!  

Zobacz też: 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?