Reklama

Opiekunka zadaje psu pytanie i jest w szoku, kiedy słyszy odpowiedź (VIDEO)

dog sitting in car dog-wow

Wszyscy gadamy do swoich zwierzaków, ale przecież nikt nie oczekuje, że nam odpowiedzą po ludzku. Kiedy więc pewna kobieta zapytała swojego psa, na co ma ochotę, nie mogła wyjść ze zdumienia, gdy usłyszała odpowiedź.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Pewnego dnia, gdy Lexi Lee odbierała swojego psa z opieki dziennej, miejsca, gdzie zwykle zostawia psa, kiedy idzie do pracy, wydarzyło się coś niesamowitego.

Gdy wsiadła do samochodu, jej psiak siedzący na tylnym siedzeniu, zaczął marudzić. Lexi zapytała, co się dzieje i była oszołomiona, kiedy usłyszała odpowiedź. Była przekonana, że słyszy ludzki język.

Pies, który mówi językami ludzi

Właściciele psów uczą się rozpoznawać wysyłane przez nie sygnały. Z czasem opanowują sztukę czytania psiego języka do perfekcji. Nikt jednak nie oczekuje, że pies będzie się komunikował językiem ludzi. A jednak.

Kiedy Lexi usłyszała skomlenie na tylnym siedzeniu, wiedziała, że jej pies czegoś chce, więc zapytała: „Jesteś podekscytowany? Chcesz trochę opuścić okno?”

I wtedy zrobiło się dziwnie, bo jej pupil odpowiedział: “Yhm”. Lexi była w szoku. Czy właśnie usłyszała najzwyczajniejsze wśród ludzi przytaknięcie? Nie będąc pewna, zamieściła nagranie na TikToku i zapytała obserwujących, czy przypadkiem się nie przesłyszała. Ktoś napisał: 

„Słyszałem, tylko trochę”

Inny użytkownik stanowczo potwierdził:

„Ten pies właśnie mówił po angielsku”.

A Wy co słyszycie?

@lexi.lee01

not tryna flex but yesterday when i picked my dog up from daycare, she responded to me when i asked if she wanted the window down!! #dog #fyp

♬ original sound - lexi.lee01
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz