Reklama

Przed i po: ten skrajnie wychudzuny pitbull dziś jest nie do poznania

wychudzony pitbull dog-wow

Wyglądał jak sama skóra i kości

© Youtube @Animal Planet

Kiedy został znaleziony, ten pitbull wyglądał jak szkielet. Zgodnie z amerykańskim prawem, pies w takim stanie może być skierowany do eutanazji. Tak miało się stać w tym przypadku.

Przez Iza Markowska

Opublikowano

Widoku tego małego pieska nie zapomni nikt z jego wybawicieli: tak skrajnie wychudzonego psa nikt z obecnych osób jeszcze nie widział. Suczka Jolene była samą skórką i kośćmi.

To cud, że została w niej jeszcze choć iskierka życia.

Pitbull w opłakanym stanie

Jolene została przygarnięta przez wolontariuszy z jednego ze schronisk w Luizjanie w Stanach Zjednoczonych. Ponieważ  była w bardzo kiepskim stanie, została przeznaczona do eutanzji, aby oszczędzić jej dalszych cierpień.

Losem suczki zainteresował się miejscowy szeryf, Trevor Reeves. To on został powiadomiony o jej losie.  Postanowił uratować Jolene - takie imię nadał suczce.

Jolene chce żyć

Chociaż Jolene była przeraźliwie chuda, wydawało się, że wciąż ma siły, by żyć. Machała ogonem i była bardzo przyjazna. Trevor miał rację.

Przez trzy miesiące z miłością opiekował się suczką. Po tym okresie Jolene był anie do poznania: zaokrągliła się i pełna pełna radości życia!

Szeryf wiedział, że nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok i skontaktował się z organizacją zajmującą się ochroną zwierząt Villalobos Rescue Center, aby pomóc znaleźć jej idealną rodzinę.

Nowe życie
Życie miało dla Jolene miłą niespodziankę: na liście potencjalnych adopcji znalazła się rodzina, która wydawała się dla niej odpowiednia. Mieli obszerne ranczo z dużym trawnikiem, drzewami i innymi zwierzętami. Taki dom to marzenie każdego psa!

Sami zobaczcie niezwykłą przemianę Jolene.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz