Reklama

Pies ratuje topiącego się kota: 11 mln internautów wstrzymuje oddech (video)

pies ratuje topiącego się kota dog-cat-happy

Kiedy podczas spaceru pies zauważył topiącego się kota, nie wahał się ani chwili. Wskoczył do wody, by pomóc zwierzęciu w tarapatach. Na tym jednak nie koniec emocji.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano

Kilka lat temu na YouTube pojawiło się mrożące krew w żyłach nagranie, które do dziś nie przestaje wzbudzać skrajnych emocji wśród użytkowników.

Na filmiku widać heroiczną postawę pewnego psa, który mimo wszystko postanowił wskoczyć do wody, by uratować tonącego kota.

Czy on nie chce dać sobie pomóc???

Podczas spaceru kobieta i jej pies zauważyli w wodzie kota. Ewidentnie nie była to kąpiel relaksacyjna. Kot był przerażony, nie potrafił się utrzymać na wodzie. Aż strach pomyśleć, co by się stało, gdyby nie został zauważony.

Zanim kobieta zdążyła zareagować, na ratunek rzucił się jej pies. Najpierw próbował łapą wyciągnąć kota, ale ten zaczął go w panice drapać. Mimo to, dzielny psiak zachował zimną krew i wskoczył do wody. Szybko udało mu się wypchnąć kociaka na powierzchnię, jednak sam miał problem z wyjściem z wody. Brzeg był śliski i wysoko. Na szczęście po chwili udało się psu wydostać.


Pod nagraniem na YouTube posypały się komentarze. Jedni internauci byli zachwyceni postawą psa, inni krytykowali kobietę, która zamiast pomóc, nagrywała całe zdarzenie. Trudno jest jednak ocenić tę sytuację, kiedy nie zna się całego kontekstu. Najważniejsze, że wszyscy są cali i zdrowi.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz