Reklama

kot, który skacze i Szczęsny

Ten kot to mistrz obrony! Jest prawie tak dobry jak Szczęsny (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Nasz bramkarz powinien go zaadoptować! 

MŚ 2022 jeszcze trwają. Dla nas radość, bo po raz pierwszy od 36 lat wyszliśmy z grupy. A wszystko dlatego, że Wojciech Szczęsny stylowo obronił rzut karny Messiego. 

Jeszcze wczoraj rano napisalibyśmy, że takiego bramkarza jak ten kot nie ma żadna drużyna grająca w Katarze. Dziś wiemy na pewno, że Szczęsny jest lepszy! Ale i tak warto obejrzeć video, na którym kot łapie rzuconą w powietrze zabawkę ? Nie pożałujecie! 

Kot – bramkarz wszechczasów 

Na video umieszczonym kilka dni temu na Twitterze widzimy kociaka, który skrada się do zabawki. Nagle ktoś rzuca zabawką wysoko w powietrze. Kot wyskakuje w górę w ułamku sekundy i łapie ją w iście nieprawdopodobnym stylu! 

Całe video nagrane jest w zwolnionym tempie, co pozwala dokładnie zaobserwować zachowanie kota i to jak całe jego ciało wygina się w tym arcytrudnym skoku. 

5 mln fanów kota – bramkarza 

Video zdobyło na Twitterze ogromną popularność. Wyświetlono je ponad 5 mln razy. Użytkownicy komentują skok kota jako epicki, niesamowity i niewiarygodny. Wiele osób mówi, że oglądało to video wiele razy, nie mogąc uwierzyć w zdolności kota. 

Sami zobaczcie: 
 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?