Reklama

Ten kot to mistrz obrony! Jest prawie tak dobry jak Szczęsny (video)

kot, który skacze i Szczęsny cat-happy

Nasz bramkarz powinien go zaadoptować! 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano

MŚ 2022 jeszcze trwają. Dla nas radość, bo po raz pierwszy od 36 lat wyszliśmy z grupy. A wszystko dlatego, że Wojciech Szczęsny stylowo obronił rzut karny Messiego. 

Jeszcze wczoraj rano napisalibyśmy, że takiego bramkarza jak ten kot nie ma żadna drużyna grająca w Katarze. Dziś wiemy na pewno, że Szczęsny jest lepszy! Ale i tak warto obejrzeć video, na którym kot łapie rzuconą w powietrze zabawkę ? Nie pożałujecie! 

Kot – bramkarz wszechczasów 

Na video umieszczonym kilka dni temu na Twitterze widzimy kociaka, który skrada się do zabawki. Nagle ktoś rzuca zabawką wysoko w powietrze. Kot wyskakuje w górę w ułamku sekundy i łapie ją w iście nieprawdopodobnym stylu! 

Całe video nagrane jest w zwolnionym tempie, co pozwala dokładnie zaobserwować zachowanie kota i to jak całe jego ciało wygina się w tym arcytrudnym skoku. 

5 mln fanów kota – bramkarza 

Video zdobyło na Twitterze ogromną popularność. Wyświetlono je ponad 5 mln razy. Użytkownicy komentują skok kota jako epicki, niesamowity i niewiarygodny. Wiele osób mówi, że oglądało to video wiele razy, nie mogąc uwierzyć w zdolności kota. 

Sami zobaczcie: 
 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz