Reklama

Czy wiesz jakie jest Twoje duchowe zwierzę i co to oznacza?

duchowe zwierzęta dog-cat-wow © kobieta.interia.pl

Na naszą osobowość składają się dwa główne filary: genetyka i doświadczenia. Wpływają one m.in. na to, jak postrzegamy świat. Przyjrzyj się temu zdjęciu uważnie - które zwierzę widzisz jako pierwsze? 

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi nie tylko w życiu realnym, ale i w tym duchowym. Każdy z czworonogów posiada unikalne cechy, które mają ułatwić ludziom znalezienie ich właściwego powołania.

Pierwsze zwierzę, które zobaczysz na tym zdjęciu, powie wiele o tym, kim jesteś.

Jakim duchowym zwierzęciem jesteś? 

Orzeł

Orzeł jest bardzo spostrzegawczy. Określa się go strażnikiem nieba. Pomoże Ci w szerszym zrozumieniu problemów, z którymi się mierzysz.

Pies

Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. W życiu duchownym ostrzega Cię, abyś był świadomym ukrytych problemów, które się jeszcze nie ujawniły.

Motyl

Motyl symbolizuje metamorfozę. Jego duchowe przewodnictwo uświadamia Ci, że czas na życiowe zmiany.

Koń

Konie charakteryzują się wytrwałością i odpornością. Ich duchowe przewodnictwo pomoże Ci uporać się z trudnościami, które napotykasz.

Gołąb

Gołąb oznacza pokój. Kiedy pojawia się w Twoim życiu to znak, że powinieneś wprowadzić do niego więcej harmonii.

Kogut 

Kogut, choć niepozorny, jest bardzo szybki. Ty także zachowujesz się spokojnie, ale gdy potrzeba, zaciekle walczysz w obronie swoich ideałów. Jesteś też urodzonym przywódcą, więc świetnie sprawdzisz się na kierowniczych stanowiskach. 

Wilk

Wilk uważany jest za przewodnika duchowego. To zwierzę samodzielne i buntownicze. Jego pojawienie się oznacza, że lubisz ryzyko, jednak zrobisz wszystko by chronić rodzinę. 

Modliszka

Jesteś dokładny i cierpliwy. Zawsze wytrwale dążysz do celu i nie boisz się stawiać czoła trudnym wyzwaniom. 

Karb

Karb od razu przyciągnął Twoją uwagę? Musisz być zatem bardzo bystry. Choć wydajesz się zamkniętą w sobie osobą, Twoje serce jest dobre i zawsze gotowe pomóc innym. 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz