Reklama

Ten bezdomny kot wymyślił genialną sztuczkę, aby znaleźć dom!

kot całuje szybę cat-happy © Facebook - Cat Haven

Pewien uroczy kotek o imieniu Zygmunt miał duże problemy w znalezieniu nowej rodziny, dlatego opracował wyjątkowo oryginalną technikę, która ma uwieść potencjalnych właścicieli. Robi wrażenie!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Sigmund to trzyletni kot, który do pełni szczęścia potrzebował tylko jednej rzeczy. Nowej rodziny! Już raz zaadoptowany, wrócił do schroniska, ponieważ był zbyt ruchliwy. Trzeba przyznać, Zygmunt to bardzo energiczny zwierzak. 

Po kilku miesiącach oczekiwania, zniecierpliwiony kot opracował ciekawą technikę, która miałaby mu pomóc w znalezieniu wymarzonej rodziny.

Oryginalna technika 

Aby zwrócić na siebie uwagę, zwierzę "całuje" szybę swojej klatki. Kot liże je za każdym razem, gdy tylko ktoś podąża w jego kierunku. Rozbawieni nietypową sytuacją pracownicy schroniska, postanowili podzielić się historią Zygmunta i jego techniką uwodzenia w mediach społecznościowych. Pracownicy mają nadzieję, że w ten sposób kot szybciej znajdzie dom. 

Udało się! Zygmunt oczarował swoim urokiem pewną rodzinę, która zdecydowała się na jego adopcję. Dziś czteroletni kotek jest bardzo szczęśliwy, otoczony miłością i troską, w nowym domu może bawić, a nawet broić do woli!

 

Remember window licking Sigmund who went viral? We just got an update from his adopted family! It seems he is still...

Posted by Cat Haven WA on Wednesday, August 19, 2015

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz