Reklama

Przedstawiła swojego psa ukochanemu, jednak takiej reakcji czworonoga zupełnie się nie spodziewała!

szcześliwy pies dog-happy
© Abby Schulte

Kiedy Abby adoptowała ocalałego z huraganu psa o imieniu Harvey wiedziała, że jest wystraszony i oswojenie go zajmie dłuższy czas. Jednak kiedy przedstawiła go swojemu chłopakowi, reakcja psa kompletnie ją zaskoczyła! 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 08.01.2020, 15:41, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Abby adoptowała psa o imieniu Harvey  w styczniu 2018 roku. Ten nieśmiały zwierzak nie czuł się dobrze w obecności innych ludzi. 
- Harvey jest przerażony, gdy ktoś się do niego zbliża. Nie znosi gdy podchodzi do niego inna osoba niż ja – wyjaśniała Abby Schulte portalowi TheDodo.

Niezwykłe spotkanie

Kilka dni po adoptowaniu Harvey’a Abby postanowiła, że przedstawi go ukochanemu. Myślała, że spotkanie to będzie trudnym doświadczeniem dla jej pupila, ale czekała ją wielka niespodzianka. Gdy tylko Harvey ujrzał Ethana, od razu go pokochał. To była prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia! Pies wskoczył na kolana nowego opiekuna domagając się pieszczot i buziaków! 

"Czyżby mój pies miał zamiar podraść mi chłopaka?" - napisała na Twitterze zaskoczona Abby.

 

Nierozłączna para

Od tamtej pory Harvey i Ethan to nierozłączna para. W stosunku do innych Harvey nadal jest nieśmiały, chociaż dużo mniej, niż kiedyś. Można powiedzieć, że miłość, którą otoczony jest psiak, pozwala mu pokonywać swoje strachy. Krótko mówiąc, to szczęśliwy zwierzak.