Reklama

Basia, suczka o rozbrajającym uśmiechu, czeka już ponad 1000 dni na dom

Suczka Basia dog-sad
© Schronisko Na Paluchu

Słodka psinka Basia została przyjęta do Schroniska Na Paluchu w lipcu 2016 roku. Od tamtej pory czeka na ciepły dom. Jest grzeczna, skora do zabawy i mało absorbująca, a jej uśmiech rozbraja wszystkich.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 02.11.2019, 17:20, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Basia do warszawskiego Schroniska Na Paluchu została przyjęta ponad 3 lata temu. Niestety, od tamtej pory nie udało się dla niej znaleźć właściciela. Szczerze mówiąc, nie mamy pojęcia dlaczego.

Niewielka suczka jest dobrze wychowana: skupiona na przewodniku i ładnie chodzi na smyczy. Jest również mało absorbująca. Wszystko zjada, nie marudzi i nie wymaga skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych.

©Schronisko Na Paluchu

W towarzystwie człowieka dostosowuje się do dwunożnego przyjaciela: nie wymaga długich spacerów, ale ponieważ ceni ludzkie towarzystwo może być dobrym kompanem. Na pewno, jeśli będziesz mieć ochotę, z radością przystąpi do zabawy (uwielbia piłeczki!) albo obejrzy z tobą telewizję. Jeśli aktualnie nie masz czasu, będzie starała się nie przeszkadzać.

Basia jest nieufna wobec obcych, ale do tych, których zna, jest serdeczna i kochana. Idealny dla niej dom to ten bez małych dzieci i innych zwierzaków.

Suczka jest rasy mieszanej, ma 9 lat.

 

Cudna Basia już 3 lata czeka na dom ? Jaka jest Basia? • świetny, skupiony na przewodniku pies, • nieufna do obcych,...

Posted by Schronisko Na Paluchu on Monday, October 28, 2019

Jeśli chcesz poznać Basię, skontaktuje się z opiekującymi się nią wolontariuszami:
 
Ania i Piotr 508 572 122, Dorota 534 308 839

Możesz też napisać maila: adoptuj.z.palucha@gmail.com