Reklama

Szczecin: kobieta zatrzymana za przekroczenie prędkości. Zamiast dać jej mandat, policjanci robią coś zupełnie nieoczekiwanego

El_Perro_pies_kundelek_ze_Szczecina dog-wow
© Facebook/GS 24.pl

Szczecińscy tajniacy mają ogromne serca!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 08.11.2019, 16:30, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:52

Nieoznakowane BMW zatrzymuje pojazd, który przekroczył prędkość

Ta historia zaczyna się jak scena pościgu z filmu akcji. A jej zakończenia nie powstydziłby się oskarowy hit. 
Pani Anna mknęła ulicami Szczecina. Przekroczyła prędkość, ale miała ważny powód – obok na siedzeniu dusił się jej pies, który potrzebował natychmiastowej pomocy. W takich chwilach czas jest na wagę złota. 

Samochód, który łamał przepisy ruchu drogowego, zauważyli tajni funkcjonariusze policji i zatrzymali pojazd. Już mieli wypisać mandat, kiedy zobaczyli El Perro – psa, który oddychał resztkami sił. Nie zastanawiali się długo. Zaproponowali Pani Annie pomoc i pilotowali jej samochód aż po same drzwi gabinetu weterynarza. 

Weterynarz natychmiast podał psu tlen i jego stan udało się ustabilizować. Pies przeżył. 

El Perro – znajda ze schroniska 

Pies, którego policjanci pomogli uratować to zwykły kundelek. Przez prawie całe swoje 15-letnie życie mieszkał w schronisku. Dopiero dwa lata temu uśmiechnął się do niego los. Na jego adopcję zdecydowała się pani Anna. El Perro wreszcie znalazł kochający dom, w którym mógł spędzić starość. 

W takich sytuacjach, po latach niedoli liczy się każdy dzień, który przynosi radość. Dzięki pomocy i empatii policjantów El Perro, którego problemy z oddychaniem wynikały ze starości, przeżył jeszcze trzy wspaniałe i pełne miłości tygodnie. Odszedł szczęśliwszy. 

 

hinclude.html.twig