Reklama

Niezwykła metamorfoza zaniedbanego psa. W trzy miesiące zmienił się nie do poznania!

Szczeniak_egzema_swieżb_bez_włosów dog-happy
© Facebook / Realfix

Kompletnie zaniedbana suczka trafia pod czułą opiekę, która przynosi błyskawiczne i niespodziewane rezultaty. Sami zobaczcie jej niewiarygodną metamorfozę!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 02.11.2019, 20:56, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:53

Szczeniak bez sierści

Jessie DeFreita ma 21 lat i pracuje jako asystentka lekarza weterynarii w Wielkiej Brytanii i uwielbia zwierzęta. Kiedy zobaczyła Honey – prawie całkowicie bezwłosego szczeniaka, pokochała ją od razu. 

Honey została oddana do kliniki weterynaryjnej przez właścicieli psa, którzy uznali, że nie mają czasu, by się nią zajmować. Pies był zaniedbany i miał zaawansowany świerzb, przez który stracił prawie całą sierść.

Maluch miał też inne dolegliwości. Bardzo mocno potrzebował pomocy. Jessie zaproponowała, że zabierze szczenię do domu, bo potrzebowało stałej opieki. 

Niezwykła metamorfoza 

Zaledwie trzy miesiące zabrało Jessie doprowadzenie Honey do stanu, w którym wyglądała już i zachowywała się jak typowy szczeniak. Jej przemiana była niesamowita. 

 

Honey jest teraz przyjaznym, pełnym życia i radości psiakiem, który cieszy się drugą szansą na życie i pamięta, co zrobiła dla niej Jessie. 

 

I takie historie z happy-endem lubimy!