Reklama

Hiperaktywne kociaki doprowadzają matkę do szału (a opiekunów do ataków śmiechu)

Trzy_kociaki_sie_bawią cat-happy © Youtube.com/@walter santi

Małe dzieci – nieważne czy ludzkie, czy kocie – cechują się ogromną ilością niespożytej energii. Mając pięć takich kociaków, można naprawdę zwariować, co doskonale obrazuje poniższy filmi!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Ta kotka jest oazą spokoju wśród sztormu, który rozpętuje pięcioro jej dzieci. Siła kociaków do igraszek i zabaw nie ma sobie równych. Biegają, skaczą i przewracają, co tylko się da (wliczając w to siebie i swoją matkę). Koty szaleją tak, że nierzadko kamera nie jest w stanie za nimi nadążyć! 

Równowaga ZEN matki na wyczerpaniu

Matka wszystko znosi z wprost anielską cierpliwością. Do czasu. Po całym dniu zabaw (widać to po zapadającym zmierzchu za oknem) jej samokontrola w końcu nie wytrzymuje i kotka zaczyna doprowadzać kociaki do pionu. 

Oglądanie jej wysiłków wyciska z oczu łzy śmiechu. Jak słychać na video, od chichotu nie może powstrzymać się też opiekun energicznej rodzinki. Kotka znalazła się w tymczasowym domu, po tym, jak znaleziono ją z całą rodziną ukrytą w krzakach. Teraz całą rodziną opiekuje się rodzina zastępcza, która – jak widać na video – zdecydowanie nie ma z tymi pięcioma szatanami łatwo. 

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz