Reklama

Jak uniknąć ćwiczeń? Ten kot z nadwagą znalazł prześmieszny patent! (VIDEO)

Cinder cat-wow © Facebook - Northshore Veterinary Hospital

Cinder, kot ze sporą nadwagą, trafił pod opiekę lekarza, który zalecił mu odpowiednią dietę i trening na bieżni. Szybko jednak okazało się, że nie będzie to proste. Cinder znalazł bowiem sprytny sposób na uniknięcie wysiłku fizycznego!

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 02.11.2019, 11:00, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:44

Po kilku nieudanych próbach zrzucenia wagi, właścicielka Cindera poddała się i postanowiła oddać pupila w ręce specjalistów. Zwierzę trafiło pod opiekę Northshore Veterinary Hospital w Bellingham, w stanie Waszyngton. 

Z powodu otyłości, kot boryka się już z kilkoma problemami zdrowotnymi. Lekarze zdecydowali się wprowadzić Cinderowi specjalną dietę i regularny trening fizyczny.   

Jednak kot nie zamierzał podporządkować się zaleceniom lekarzy i bardzo szybko znalazł sprytny sposób na uniknięcie ćwiczeń. Jak widać na nagraniu, kot nie ma zamiaru pocić się na bieżni.

Stawia na niej jedną łapkę, tylko po to by pokazać, że wykonuje ćwiczenie. Jednocześnie miauczeniem manifestuje swoje niezadowolenie. Jednak, trener Cindera nie zamierzał się poddać i zachęcał kota do większego wysiłku.

Filmik z leniwym kotem szybko obiegł media społecznościowe i wywołał liczne komentarze internautów, którzy wykazywali swoje pełne zrozumienie dla Cindera. 

Mimo powszechnego współczucia, bez utraty wagi się nie obędzie. Aby Cinder wrócił do zdrowia, musi znaleźć w sobie minimum motywacji. Trzymamy kciuki! 

 
Jason encourages Cinder! That's Good Work!

She is not on board with the exercise ? Jason is the best- That's good work! #felinemedicine #felinerehab

Posted by Northshore Veterinary Hospital on Saturday, October 19, 2019

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz