Reklama

Kocię z gracją cyrkowca idzie po linie, żeby móc zjeść parówkę. Jego motywacja bawi do łez (video)

kot idzie po linie cat-wow

Na pewno słyszeliście, że koty zawsze spadają na cztery łapy. To nie jedyna ich umiejętność. Sprawność tego kociaka przyprawia o zawroty głowy! 

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Koty to urodzeni atleci. Nie tylko potrafią wyginać się na wszystkie strony, ale i z gracją przeciskają się przez najmniejsze szczeliny. Do tego są szybkie i bardzo zwinne, a ich refleks jest godny podziwu. 

Kot spacerujący po linie 

Pewne kociątko pochwalić się może jeszcze jedną, wyjątkową umiejętnością. Użytkownik Alex_story13 opublikował na Reddit wideo, które trzyma w napięciu do ostatniej sekundy. Na nagraniu widzimy czarnego malucha, zdeterminowanego, aby przedostać się na drugi koniec liny. Choć czasem ma się wrażenie, że kotek zaraz spadnie, czworonóg udowadnia, że taka przechadzka to dla niego bułka z masłem. 

Dla jedzenia zrobi wszystko

Co jeszcze motywowało kotka, aby bez uszczerbku przejść przez linę? Ulubiony smakołyk! Maluch trzyma w pyszczku parówkę, której za nic nie chce puścić. Gdyby spadł, być może pożywienie zagubiłoby się gdzieś w trawie. Kotek nie może na to pozwolić, dlatego dzielnie stąpa po linie, aby po pokonaniu przeszkody mógł spokojnie spałaszować smakołyk. 

„Ja nawet nie potrafię złapać balansu stojąc na jednej nodze”, „Koty są niesamowite”, „Jestem pod wrażeniem”, „Dzielny kociak”, „A pamiętał o musztardzie?” - piszą Internauci w komentarzach pod filmikiem. 

Sami zobaczcie, jak zwinny jest ten maluch!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz