Reklama

Wychodzi na spacer z niewidomym psem. Kiedy myśli, że nikt jej nie widzi, robi coś potwornego (video)

niewidomy cocker spaniel dog-sad

Całe wydarzenie uwieczniła publiczna kamera. Kobieta nie miała żadnej litości dla niewidomego czworonoga.

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Dla wielu ludzi psy są pełnoprawnymi członkami rodziny. Na dobre i na złe, bez względu na to, jak trudno jest się nimi opiekować, nigdy nie porzucą swoich futrzastych ukochanych.

Porzuciła niewidomego psa

Historia psa Adriano stała się popularna w mediach społecznościowych po tym, jak stowarzyszenie „Patita en casa” udostępniło poruszające wideo na Instagramie. Na nagraniu widzimy kobietę, która wyszła na spacer z rudowłosym Cocker Spanielem. Właścicielka czworonoga bacznie obserwuje otoczenie, a kiedy upewnia się, że nikt jej nie widzi, wrzuca psa do przydrożnego ogródka. 

Adriano lata młodości ma już za sobą, stracił także wzrok. Dlatego zdezorientowany zostaje w miejscu, gdzie porzuciła go kobieta. Nie próbuje za nią biec, nie skomle o pomoc. Widok jego bezradności łamie serce. 

Zawsze jest nadzieja 

Kobieta przyczepiła do obroży psa wiadomość. Na karteczce napisała jego imię, poinformowała, że zwierzę ma 14 lat, od trzech lat nie widzi i nie został wykastrowany. Dodała, że czworonóg jest grzeczny i nie gryzie. Nie podała jednak przyczyny jego porzucenia. 

Na szczęście pies szybko został odnaleziony i przekazany stowarzyszeniu „Patita en casa”. W schronisku troskliwie się nim zaopiekowano. Czworonóg czeka teraz na nowy dom, gdzie szczęśliwie spędzi swoje seniorskie lata.

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz
Wamiz - błąd {kod}

Śledź nas

Newsletter

Zapisz się na nasz cotygodniowy newsletter!