Reklama

niewidomy cocker spaniel

Wychodzi na spacer z niewidomym psem. Kiedy myśli, że nikt jej nie widzi, robi coś potwornego (video)

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Całe wydarzenie uwieczniła publiczna kamera. Kobieta nie miała żadnej litości dla niewidomego czworonoga.

Dla wielu ludzi psy są pełnoprawnymi członkami rodziny. Na dobre i na złe, bez względu na to, jak trudno jest się nimi opiekować, nigdy nie porzucą swoich futrzastych ukochanych.

Porzuciła niewidomego psa

Historia psa Adriano stała się popularna w mediach społecznościowych po tym, jak stowarzyszenie „Patita en casa” udostępniło poruszające wideo na Instagramie. Na nagraniu widzimy kobietę, która wyszła na spacer z rudowłosym Cocker Spanielem. Właścicielka czworonoga bacznie obserwuje otoczenie, a kiedy upewnia się, że nikt jej nie widzi, wrzuca psa do przydrożnego ogródka. 

Adriano lata młodości ma już za sobą, stracił także wzrok. Dlatego zdezorientowany zostaje w miejscu, gdzie porzuciła go kobieta. Nie próbuje za nią biec, nie skomle o pomoc. Widok jego bezradności łamie serce. 

Zawsze jest nadzieja 

Kobieta przyczepiła do obroży psa wiadomość. Na karteczce napisała jego imię, poinformowała, że zwierzę ma 14 lat, od trzech lat nie widzi i nie został wykastrowany. Dodała, że czworonóg jest grzeczny i nie gryzie. Nie podała jednak przyczyny jego porzucenia. 

Na szczęście pies szybko został odnaleziony i przekazany stowarzyszeniu „Patita en casa”. W schronisku troskliwie się nim zaopiekowano. Czworonóg czeka teraz na nowy dom, gdzie szczęśliwie spędzi swoje seniorskie lata.

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?