Reklama

"Grafik płakał, jak projektował": ten kalendarz z kotami jest tak zły, że go pokochacie

kalendarz z kotami cat-wow © US Army Corp

Koty są zawsze urocze, ale to, co zrobili w kalendarzu inżynierowie z US Army Corp przechodzi wszelkie oczekiwania. I nie, nie jest to słitaśny kalendarz, jak ten, który robią strażacy w Australii

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Pewnie macie już kalendarz na 2023, ale jeśli jeszcze jakimś cudem go nie kupiliście to mamy dla was rozwiązanie – wystarczy pobrać i wydrukować kalendarz z kotami przygotowany przez inżynierów z Portland.

Robicie oto jednak na własne ryzyko (psychiczne). 

Najgorszy kalendarz 2023

Każdy miesiąc przedstawia jakiś element inżynierskiego krajobrazu – np. koparkę, plac budowy czy most i kota. Nie jest to jednak zwykły kot, tylko mega gigant, który wygląda, jakby został doklejony w programie Paint. 

©US Army Corp

Potrzebne nam zajęcia z Photoshopa 

Zespół odpowiadający za produkcje kalendarza żartuje, że naprawdę są słabi w Photoshopa i muszą iść na kurs. Pozostaje mieć nadzieję, że mosty projektują lepiej niż kalendarze.

Przyznać trzeba jednak, że ich kreacja robi wrażenie. I mimo iż wiele osób skrytykowało ich kalendarz, to zyskał też wielu fanów. 

Kalendarz jest dostępny za darmo – wystarczy pobrać. Który miesiąc podoba się Wam najbardziej? Dla nas bezkonkurencyjny jest luty!

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz