Reklama

Kot wpatruje się w coś za oknem. Jego pani rzuca okiem, chwyta pupila i otwiera drzwi!

kot betty cat-wow © Shutterstock

Betty to mała kotka adoptowana przez swoją rodzinę pół roku temu. To mądry i uroczy kot domowy, który wciąż jeszcze przyzwyczaja się do nowego otoczenia. 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Cóż to za spadające z nieba krople?!

Betty spędza dnie na spaniu, zabawie i patrzeniu przez okno. Czasem jej pani wyprowadza ją do ogrodu, gdzie może bawić się pod jej nadzorem.  

Pewnego dnia Betty tkwiła na swoim posterunku przy oknie gdy zaczęło padać. Zwierzak był tym bardzo zaskoczony, bo najwyraźniej nigdy dotąd nie widział deszczu! 

Właścicielka wzięła kota na ręce i zabrała na zewnątrz, by mógł zobaczyć deszcz z bliska. Betty była jeszcze bardziej zszokowana śmiesznymi kroplami wody spadającymi z nieba. 

Zobacz jej reakcję na poniższym filmie:

Zaraz po nakręceniu filmu Betty wóciła do domu z rodziną i siedziała w cieple przez resztę dnia. Być może następnym razem będzie mniej zaskoczona, gdy zobaczy deszcz! :-) 

Sondaż Wamiz

Chcielibyśmy poznać Waszą opinię i zwyczaje dotyczące sposobu spędzania Świąt Bożego Narodzenia z Waszymi pupilami. Czy Wasze psy i koty mogą liczyć na specjalne traktowanie w tym wyjątkowym czasie? Czy zdarza Wam się kupić im prezent? Ankieta jest w pełni anonimowa. Jej wypełnienie nie zajmie Ci więcej niż 5 minut.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz