Reklama

Samochód potrąca worek na śmieci. Przechodzień zagląda do środka i jest przerażony

Samochód potrąca worek na śmieci. Przechodzień zagląda do środka i jest przerażony dog-sad
© Shutterstock / zdjęcie ilustracyjne

Kilka dni temu na Korsyce, pomiędzy miastami Ghisonaccia a Aléria, samochody mijały worek na śmieci porzucony na środku ulicy. Pierwsze z nich tylko go musnęły, ale ostatni uderzył w niego z całej siły, jak donosi stowarzyszenie Ughjattinu DI Corti.

Przez Izabela Markowska

Opublikowano 11.11.2019, 13:55, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:52

Bezduszne porzucenie, które odebrało wszelkie szanse biednym szczeniakom...

Porzucenie mrożące krew w żyłach

Przechodzień, który widział to zdarzenie, postanowił otworzyć worek i zabrać go z drogi, gdzie stanowił zagrożenie. Gdy zajrzał do środka, przeżył szok. Były w nim dwa szczeniaki, z których jeden niestety nie przeżył… 

„Worek na śmieci jako trumna. Kiedy przyszłam na świat, nie wiedziałam, że moje życie może potrwać tylko dwa miesiące i zakończyć się w worku na śmieci u boku mojej siostry, na środku drogi między Ghisonaccia a Aleria w ten czwartek rano. Co za smutny koniec dla szczeniąt skazanych na długą agonię przez podłość człowieka, który nie był nawet w stanie wysterylizować naszej mamy i dla którego naturalniejsze było włożenie nas do worka i wyrzucenie na drogę. Bardzo bałyśmy się w ciemności, pierwszy samochód nas musnął, kolejny w nas uderzył. Poczułam na sobie gorącą krew mojej siostry, cicho pojękiwała. Czekałam na koniec. Wreszcie ktoś mnie uwolnił, zostałam uratowana, ale dla mojej siostry było za późno. Wciąż się zastanawiam, jaką zbrodnię popełniłam, że skazano mnie na taki los, dlaczego tak mnie skrzywdzono? Nic nie usprawiedliwia takiego okrucieństwa”. 

To szczególnie okrutne porzucenie zbulwersowało wiele osób i odbiło się szerokim echem w lokalnych mediach. Niestety sprawcy nie znaleziono. Drugi szczeniak został objęty opieką. 

 

Un sac poubelle pour cercueil Je ne savais pas en venant au monde que ma vie se résumerait à mes deux mois à la finir...

Posted by Ughjattinu DI Corti on Sunday, November 3, 2019

Źródło: wamiz.com

hinclude.html.twig