Reklama

Kobieta spogląda na tył samochodu i nie wierzy w to, co widzi (video)

dog niemiecki w samochodzie
dog-happy

Ellen MacKenzie nie może narzekać na brak powodów do radości. Jej szczeniak robi wszystko, aby uśmiech nie schodził z jej twarzy. 

Przez Aleksandra Kupras

Opublikowano

Howard to 5-miesięczny dog niemiecki. Maluch rośnie w bardzo szybkim tempie i nie zawsze panuje nad swoim ciałem. Często się potyka, albo zawadza łapą o łapę, czym rozśmiesza swoją właścicielkę. 

Mały akrobata 

Z każdym dniem Howard zaczyna się poruszać bardziej świadomie. Pies nauczył się już pływać, a także spokojnie spacerować w parku w towarzystwie innych zwierząt. Nadal jednak pracuje nad tym, aby poprawnie siedzieć w samochodzie…

„Ja tylko patrzę!”

Szczeniak uwielbia odkrywać nowe tereny. Choć ma wyznaczone miejsce na tylnym siedzeniu samochodu i tak kręci się po aucie. Chętnie wystawia pyszczek za okno, a jego uszy śmieszne trzepoczą na wietrze. 

Ostatnio odkrył, że szczelina między krzesłami a bagażnikiem, to bardzo ciekawe miejsce… Zwłaszcza jeśli w bagażniku skrywają się jakieś pyszności. 

Ellen MacKenzie ma zaledwie kilka sekund, aby odciągnąć doga od torb z jedzeniem. Gdy pies słyszy swoje imię, odwraca się do właścicielki i robi maślane oczka. 

Hit TikToka

Pewnego razu MacKenzie postanowiła nagrać reakcje swojego psiaka i wrzucić ją na TikToka. 

Pies tak ułożył się na bagażniku, że wygląda, jakby nie miał ciała. Do tego ta minka niewiniątka… Sami zobaczcie! 

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz