Reklama

Sposób, w jaki ta bezdomna suczka prosi o pieszczoty, to wyciskacz łez (VIDEO)

Daszka dog-serious
© Facebook - Schronisko Na Paluchu

Daszeńka to urocza suczka, która ma za sobą trudną przeszłość. Teraz szuka kochającego właściciela, który otoczy ją bezgraniczną miłością i troską.

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 13.11.2019, 13:01, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:52

Obecnie suczka przebywa w warszawskim Schronisko na Paluchu, gdzie jest pod profesjonalną opieką pracowników. Daszeńka jest bardzo szczególną suczką, która jak nikt potrzebuje pieszczot. Zwierzę zamiast iść na spacer, woli być głaskana. 

"Daszeńko, chodź"... A ona zamiast na spacer, pcha się na kolana...

Daszka jest niczym pisklę, które wypadło z gniazda. Nieopierzona, wrażliwa, samotna - nie radzi sobie w schronisku i szuka ukojenia w ramionach zaufanych osób - piszą szczerze pracownicy schroniska na swoim Facebooku. 

Pracownicy zgodnie przyznają, że suczka jest bardzo delikatna. Mimo to, nieźle sobie radzi w trudnych, schroniskowych warunkach. Dzielnie ćwiczy chodzenie na smyczy. Co prawda, nowa przestrzeń i nieznane osoby są dla niej wyzwaniem, ale wystarczy umiejętnie się z nią zaprzyjaźnić. 

Suczka szuka opiekuńczej, ciepłej i kochającej osoby, która zrozumie jej potrzeby i cierpliwie będzie z nią pracować. Daszka boi się głośnych dźwięków i ruchu ulicznego, dlatego byłoby najlepiej, gdyby zamieszkała w cichej okolicy.

Trzymamy kciuki za Daszeńkę! 

 
Daszka

"Daszeńko, chodź"... A ona zamiast na spacer, pcha się na kolana... Daszka jest niczym pisklę, które wypadło z gniazda. Nieopierzona, wrażliwa, samotna - nie radzi sobie w schronisku i szuka ukojenia w ramionach zaufanych osób. Bardzo prosimy o dom dla Daszki. Szukamy opiekuńczej, ciepłej i wyrozumiałej osoby, która zechce podarować Daszeńce miejsce u swego boku. Kontakt w sprawie adopcji: Ida 694 689 970, Tonia 602 763 034, Klaudia 514 360 970

Posted by Schronisko Na Paluchu on Monday, November 4, 2019