Reklama

Kupili owczarka niemieckiego. Po kilku dniach oddali go do schroniska

Owczarek_niemiecki_szczenie dog-sad
© Facebook / SPA du Chablais

Zakup zwierzęcia wiąże się z odpowiedzialnością. Jeśli jest głodne, trzeba je nakarmić. Jeśli chore, zająć się leczeniem. Wydaje się oczywiste, ale ta para najwyraźniej tego nie rozumiała. 

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 13.11.2019, 18:21, aktualizacja dnia 19.12.2019, 16:52

4 miesięczne szczenię porzucone po 10 dniach

Szczenię owczarka niemieckiego zostało kupione w sklepie ze zwierzętami w Thonon we Francji. Kiedy opiekunowie poszli z psem do weterynarza na rutynową kontrolę, okazało się, że maluch ma chory układ kostny i będzie konieczna operacja na obu biodrach. 

Para uznała, że nie jest w stanie pokryć wysokich kosztów operacji i porzuciła szczeniaka w schronisku w miejscowości Chablais. Niestety dla małego Bosco to, że nagle stracił dom było przeżyciem, którego nie potrafił zrozumieć. 

Bosco czeka na ratunek 

Schronisko natychmiast zajęło się pieskiem. Pracownicy opublikowali post o psie na Facebook'u z prośbą o zbiórkę na jego leczenie oraz zaczęli poszukiwać nowej rodziny adopcyjnej, która mogłaby zająć się maluchem. 

Dzięki crowdfundingowi udało się zebrać już prawie 2000 euro. Bosco przeszedł już operację, a po niej wrócił do schroniska, gdzie czeka na nową rodzinę. Trzymamy za niego kciuki! 

 

⚠️ URGENT, RECHERCHE FAMILLE D'ACCUEIL PROVENANCE : LE SALON DU CHIOT... ?? BOSCO Berger Allemand Tatouage 266PHX Né...

Posted by SPA du Chablais on Tuesday, October 15, 2019