Reklama

rodzina na schodach z psem
zobacz informacje o obrazie
© Guanajuato Cultural MX / Facebook

Rodzina robi zdjęcie: kiedy je oglądają, jeden szczegół wprawia ich w osłupienie

Przez Iza Markowska

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Cała rodzina z uśmiechem na twarzy pozuje do zdjęcia z wakacji. Nie podejrzewają, że ujęcie stanie się hitem.

 

Guanajuato, popularne wśród turystów miasto w środkowym Meksyku. Pewna rodzina postanowiła zrobić sobie zdjęcie na schodach miejscowego uniwersytetu. Nie podejrzewali, że efekt będzie tak zabawny, że zdjęcie stanie się hitem w mediach społecznościowych.

Nieproszony gość

Na fotografii widać uśmiechniętą rodzinę, a obok nich siedzi równie zadowolony mały biały piesek. Ale czworonóg znalazł się ma zdjęciu zupełnym przypadkiem. W rzeczywistości ten uroczy czworonóg jest jednym z wielu bezpańskich psów żyjących na ulicach meksykańskich miast. 

Podobno kundelek wałęsa się właśnie w okolicach uniwersytetu, gdzie zawsze znajdzie się dobra dusza, która poczęstuje go czymś do jedzenia.

Krótka chwila szczęścia

Co sprawiło, że zdjęcie zyskało aż taką popularność? To niewątpliwie uśmiech pieska, który wygląda tak, jakby wierzył, że jeśli ładnie zapozuje, może rodzina zabierze go ze sobą? 

Czy piesek faktycznie wiedział, co robi? Czy jest szczęśliwy, że ma rodzinę, chociaż na krótką chwilę? Mamy nadzieję, że popularność zdjęcia sprawi, że wkrótce ją znajdzie.

Szczęśliwy piesek© Guanajuato Cultural MX / Facebook

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz