Reklama

Ostatnie wspólne chwile: opiekun ze złamanym sercem żegna się z ukochanym pitbullem (VIDEO)

Ostatnie pożegnanie z ukochanym czworonogiem dog-sad
© Facebook @We Care Animal Rescue

Chodzą z nami na spacery, oglądają telewizję, podkradają co lepsze kąski z talerza, zabierają kołdrę. Zabawiają, kiedy mamy (mają) na to ochotę, i obdarzają współczuciem, kiedy jesteśmy smutni. Czasem doprowadzają do szału, ale w gruncie rzeczy nie potrafimy bez nich żyć. I niby wiemy, że kiedyś będą musiały odejść, ale nigdy tak naprawdę nie jesteśmy gotowi na odejście czworonożnego przyjaciela.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 18.11.2019, 13:43, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

 

Prawodopodobnie to jeden z najpopularniejszych internetowych filmików ubiegłego miesiąca. Z pewnością jest jednym z najsmutniejszych. Kilka tygodni temu pewien mężczyzna zabrał swojego ukochanego psa do gabinetu weterynaryjnego. Czworonóg od dłuższego czasu nie miał się dobrze i jego opiekun podjął trudną decyzję o uśpieniu ukochanego przyjaciela. Żyli ze sobą przez 14 lat.

Zabieg został sfilmowany i opublikowany w internecie. Na nagraniu widać psa leżącego na stole w gabinecie lekarskim. Obok siedzi jego opiekun i trzyma zwierzaka w ramionach, delikatnie go głaszcząc.

Właściciel płacze, gdy pies zasypia.

Wyrazy współczucia

Nagranie wyświetlono już prawie 18 milionów razy. Wiele osób podzieliło się pod filmikiem swoimi traumatycznymi przeżyciami i złożyło wyrazy współczucia dla mężczyzny.

„Nigdy nie płakałem tak bardzo i nigdy nie odczuwałem tak wielkiego bólu, jak w dniu, w którym uśmierciłem mojego psa. Płaczę za każdym razem, gdy o tym myślę” - napisał jeden z internautów.

„Spośród wszystkich śmierci, z jakimi miałam do czynienia w moim życiu, utrata moich pięknych psów była zdecydowanie najcięższym i najgorszym momentem. Przykro mi z powodu twojej straty!” – podzieliła się inna internautka.

Według wyników ankiety Wamiz, 90% ankietowanych Polek i Polaków uważa, że strata czworonogów boli równie mocno, co śmierć ukochanej osoby. Zgadzacie się?