Reklama

samochód pod bramą schroniska
zobacz informacje o obrazie
© Facebook/WNKY Television

Meżczyzna zatrzymuje się pod bramą schroniska, a potem robi coś, co nie mieści się w głowie (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Chcesz udostępnić to ogłoszenie

Takie zachowanie to zbrodnia! 

Kiedy pracownik schroniska The Hart County Animal Shelter przyszedł rano do pracy, w niedalekiej odległości od bramy zauważył biegającego szczeniaka. Po uważnym rozglądnięciu się po terenie, okazało się, że jest ich sześć! 

Skąd się wzięły? 

Dopiero nagranie z monitoringu pokazało, że szczenięta zostały nocą po prostu przerzucone przez bramę, a sprawcy zbiegli. 

Nocne po(d)rzucenie 

Około 4 nad ranem, pod bramę schroniska podjechało auto osobowe. Wysiadła z niego osoba, która sięgnęła na tylne siedzenie i wyniosła stamtąd spore pudełko. Następnie przerzuciła je przez ogrodzenie.

W środku było sześć małych piesków. Zostały one pozostawione na terenie, nocą, bez zapasów wody i jedzenia. 

Ogrodzenie terenu nie jest zbyt solidne, dlatego cud, że żaden ze szczeniąt nie przecisnął się przez barierki i nie wyszedł na drogę! 

Tego typu porzucenia są niestety dość częste, a bardzo niebezpieczne dla zwierząt. Mocno ograniczają też ich możliwości adopcyjne, bo schronisko nie wie nic o rodzicach, ewentualnych chorobach, ich charakterze. Porzucone w ten sposób koty i psy mają mniejszą szansę na to, że znajdą nowy dom. 

Policja z Munfordville w Kentucky szuka obecnie sprawców, ale nagrania z kamery sa mało wyraźne. Prawdopodobnie nie uda się ich odnaleźć.  

Zobacz też: 

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz