Reklama

16 golden retrieverów czeka na pociąg w Londynie. Skąd się tam wzięły?

Golden retrievery na stacji kolejowej dog-happy
© Joann Jordan - Facebook

Jeśli mieliście okazję znaleźć się w okolicy stacji Barnes w Londynie na początku listopda, to na Waszej drodze mogliście spotkać 16 słodkich golden retrieverów! Na tym jednak nie koniec, bo to nie było jedyne miejsce, gdzie tego dnia pojawiły się czworonogi…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 18.11.2019, 20:32, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

(Nie)zwykły dojazd

Wyobraźcie sobie taką sytuację. Pochmurny i deszczowy wtorkowy poranek, czekacie na pociąg do pracy. Nagle po drugiej stronie torów kolejowych, Wasz wzrok przykuwa 16 golden retrieverów w pełnej krasie. Przecieracie oczy ze zdumienia, ale psy dalej dziarsko czekają na pociąg

To nie poranne zwidy! Ta niecodzienna sytuacja rzeczywiście miała miejsce kilka dni temu w Londynie. Czworonożni podróżnicy znaleźli się na londyńskiej stacji kolejowej z powodu akcji charytatywnej.

Szczytny cel

Urocze golden retrievery brały udział w sesji zdjęciowej do kalendarza Barnes Golden Group na 2020 rok. Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na londyńskie schronisko dla zwierząt Battersea Dogs & Cats Home. 

Pomysłodawczynią kalendarza jest założycielka grupy Barnes Golden, Anne Mullins. Organizacja powstała, aby połączyć wszystkich właścicieli golden retrieverów.

“Właściciele czworonogów tej rasy to pokaźna grupa, dlatego pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić kalendarz ze zdjęciami psów, a pieniądze ze sprzedaży przekazać na cele charytatywne. Nasze pieski są rozpieszczone i otoczone miłością, jednak nie wszystkie zwierzęta mają takie szczęście” - wyjaśniła Anne. 

Sceny z życia wzięte

Ten kalendarz jest jedyny w swoim rodzaju. Przedstawia golden retrievery w bardzo niecodziennych dla nich sytuacjach. Poza oczekującymi na pociąg czworonożnymi pasażerami, na kartkach kalendarza zobaczymy też psią randkę w kinie, a nawet legendarną czwórkę z Liverpoolu w psim wydaniu przechodzącą przez pasy na słynnej Abbey Road. 

Już niebawem kalendarz będzie w sprzedaży. Idealny pomysł na świąteczny prezent dla wszystkich miłośników golden retrieverów i Londynu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barnes Goldens (@barnesgoldens) on

 

The dogs were gathered on the platform for a photo as part of a charity calendar to raise money for Battersea Dogs and...

Posted by Joann Jordan on Friday, November 8, 2019
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Barnes Goldens (@barnesgoldens) on