Reklama

Doberman rzuca się na półtoraroczną dziewczynkę. Kiedy matka odkrywa powód, jest przerażona

<p>Dobrman Khan i Charlotte</p> dog-wow

Dobrman Khan i Charlotte

© Facebook @PositiveBullyNews

Matka półtorarocznej dziewczynki adoptuje maltretowanego psa. Po czterech dniach ten rzuca się na dziecko. Kiedy kobieta poznaje przyczynę, jest zszokowana.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 19.11.2019, 16:35, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

17-miesięczna Charlotte Svilicic bawiła się w przydomowym ogrodzie w Atherton w Australii, kiedy doberman Khan rzucił się na nią i chwycił za tył pieluszki.

Kiedy Khan został przygarnięty przez mamę Charlotte, Catherine, był w ciężkim stanie. Zagłodzony, zmaltretowany i z połamanymi żebrami. Kobieta była krytykowana za swoją decyzję z uwagi na to, że w domu znajdowało się małe dziecko. Stereotypy o dobermanach jako psach agresywnych dolewały oliwy do ognia.

Gest wdzięczności?

dziewczynka doberman
©honesttopaws.com

Cztery dni po adopcji dobermana, pies nagle rzucił się na dziewczynkę. Matka Charlotte zaczęła krzyczeć, nie wiedząc, co się dzieje. Kiedy zbliżyła się do psa, zdała sobie sprawę z prawdziwych intencji zwierzęcia.

Khan zobaczył zbliżającego się do Charlotte jadowitego węża i podjął natychmiastowe działanie, by uchronić dziewczynkę przed niebezpieczeństwem. Jedyną możliwością było chwycenie dziecka i rzucenie w inną część ogrodu.

wąż
©honesttopaws.com

Podczas akcji ratunkowej, Khan został ukąszony przez węża. Catherine zawiozła psa do weterynarza, gdzie otrzymał szczepionkę. Na szczęście wąż nie zdążył wstrzyknąć dużej ilości jadu. Piesek przeżył.

Mimo tej pięknej historii o bohaterskim psie, pamiętajcie, że nigdy nie można zostawiać dziecka samego z psem.

Źrodło: wamiz.eshonesttopaws.com