Reklama

Pies tańczy ze swoim opiekunem merengue

Pies, który tańczy ze swoim panem merengue „La Vaca” rozśmieszył ponad 17 milionów ludzi (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Ten pies zdecydowanie umie się bawić! Też chcielibyśmy umieć tak tańczyć! 

 

Lola to pies, który czuje w łapach latynoski rytm! Nagranie jej tańca do znanego utworu merengue „La vaca” przyniosło jej miliony wielbicieli na TikTok. To, jak całe jej ciało tańczy do rytmu jest niesamowite! 

Oczywiście mięsna zapiekanka, którą w ręku trzyma jej opiekun, na pewno pomaga Loli w uzyskaniu radosnych ruchów i sprawia, że jej latynoskie ruchy są jeszcze bardziej żwawe. 

Pies patrzy na trzymany w ręku opiekuna smakowity obiad i całe jej ciało synchronizuje się w tańcu. Jej opiekun, który śpiewa i sam świetnie tańczy zachęca ją do merengue, a pies zdaje się być przeszczęśliwy. Tak, jak ponad 17 mln osób, u których Lola wzbudziła zachwyt. 

Latynoska psina podbija internet 

Internauci są zachwyceni. Co za flow – mówi jeden z komentatorów. Ten pies tańczy lepiej ode mnie – dodaje inny. Myślę, że to mój ukochany teledysk – komentuje kolejny. 

@astr0pc Quien baila mejor? 🐕🥹 @Jose Prieto #fiesta#dog#venezuela #viral#perros ♬ sonido original - Eduardo Prieto

I faktycznie zapiekanka zdaje się mieć niemały wpływ na psi taniec. Czeka, aż spadnie, mówi jeden z internautów, ale opiekun Loli, Eduardo, potwierdza, że pies lubi zapiekankę i faktycznie, w nagrodę za piękny taniec, Lola nieco jej otrzymała. 

Lola gwiazdą taneczną 

Nagranie La Vaca nie jest jedynym tańcem Loli, który wywołał sensację. Niedawno Lola powróciła na TikTok z inną piosenką, zatytułowaną „El baile del perrito”. 

@astr0pc Volvió Lola🐕🥰@Maliz 🫶 #fiesta#dog#venezuela #viral#perros#españa ♬ sonido original - Eduardo Prieto

Bez wątpienia Lola to bardzo utalentowany pies. 

Zobacz też: 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?