Reklama

pies w aucie

Zamknęła 9 psów w samochodzie w ponad 40-stopniowym upale. Policja wybija szyby, ale jest już za późno

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Kobieta w czasie ponad czterdziestopniowego upału zostawiła psy zamknięte w samochodzie. 

Dwa z nich niestety nie przeżyły. Kobiecie postawiono 9 zarzutów znęcania się nad psami i doprowadzenia do uszkodzeń ciał. 

Kiedy policjanci z departamentu Las Vegas Metropolitan Police przyjechali do Motelu 6 w Las Vegas, w samochodzie zaparkowanym pod motelem zastali horror. W nagrzanym aucie przebywało 9 psów. 

Policjanci natychmiast wybili szyby w pojeździe i wyciągnęli psy. Niestety jeden dwa pitbule, z czego jeden był dopiero szczeniaczkiem, już nie żyły. Pozostałe psy otrzymały wodę i zostały natychmiast przeniesione do klimatyzowanego pomieszczenia.  

Upał 44oC, a psy zamknięte w aucie!


Psy należały do 47-letniej kobiety. Katrina Brazil wraz ze swoim chłopakiem prowadzi pseudohodowlę. Mimo tego nic nie robi sobie z życia zwierząt. Jeden ze świadków powiedział, że widząc, iż zostawia psy w aucie z włączonym silnikiem, zapytał jej, czy włączyła klimatyzację. Brazil nawet nie raczyła odpowiedzieć. 

Psy nie były w aucie długo, ale przecież wystarczy 6 minut w nagrzanym aucie, by pies stracił życie. Te przebywały w nim przez około 30 i dwa z nich straciły życie. Pozostała siódemka jest pod opieką i prawdopodobnie psy dojdą do siebie. 

Niestety sędzia odrzucił zarzut o zabójstwo dwóch psów. Brazil będzie sądzona za akt okrucieństwa i zranienia dziewięciu psów (każdy z psów to osobne oskarżenie może więc uzyskać aż 9 wyroków). Dodatkowo nałożono na nią zakaz posiadania jakichkolwiek zwierząt oraz kontaktu z nimi. 

Zobacz też: 

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?