Reklama

Mężczyzna obserwuje labradora przez wizjer, kiedy następuje niespodziewany atak (VIDEO)

Jelonek i pies dog-wow
© Screenshot Facebook @ABCNews

Niepozorne domofonowe kamerki potrafią uchwycić tak nieprawdopodobne rzeczy, że filmiki przez nie zrobione trzeba obejrzeć kilkakrotnie, by sobie uświadomić, co się właściwie stało.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 23.11.2019, 20:11, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

Mieszkaniec Olathe w Kansas dostaje sygnał z czujnika ruchu, że w obejściu domu zarejestrowano nietypową aktywność. Mężczyzna podchodzi do wideodomofonu, patrzy przez wizjer, ale nie widzi niczego niezwykłego w okolicach wejścia, oprócz chodzącego nieco w oddali labradora.

W pewnym momencie jego oczom ukazuje się młody jelonek, który jakby nigdy nic wszedł na posesję mężczyzny.

Jelonek skacze przez psią przeszkodę

Labrador mężczyzny jest podekscytowany wizytą dzikiego gościa, aż tu nagle jego ekscytacja musi ustąpić zaskoczeniu, gdyż jeleń… natarł na niego, po czym go przeskoczył i pobiegł dalej w kierunku drzwi, jakby chciał wbiec do domu. Wszystko dzieje się tak szybko, że filmik trzeba obejrzeć co najmniej dwa razy, aby zorientować się, co się właściwie stało.

Jeleń spędził trochę czasu na werandzie, po czym odszedł. I pozostawił nas wszystkich w głębokiej konsternacji.

 
Deer plays 'leap dog' in Kansas

HIGH-TAIL IT: Newly-released home surveillance video in Olathe, Kansas, captured a deer jumping over a very shocked black Labrador, lingering outside the front porch for a few moments before leaping past the stunned pooch again and prancing back down the street. https://abcn.ws/2DydsX4

Posted by ABC News on Thursday, January 24, 2019