Aktualności :
Wamiz Logo

Reklama

Kociak odkrywa wiadro pełne bomb wodnych. Gdy pokazuje pazury… (VIDEO)

<p>Munchkin bawiący się balonami</p>

Munchkin bawiący się balonami

© Screenshot Youtube @halonoir0

Czy ten kot rzeczywiście przemyślał tę zabawę? No cóż, tego się już nie dowiemy, ale filmik z tego zdarzenia pozostanie z nami na zawsze.

Przez Agnieszka Marczak, 24 lis 2019

Bombowa zabawa

Kiedy munchkin znajduje na kuchennej szafce miednicę wypełnioną po brzegi kolorowymi balonami, nie może wyjść ze zdumienia. Cóż za dziwadło! Najpierw ostrożnie bawi się czerwoną bombą, a po chwili bierze jej ogonek do pyszczka  i próbuje energicznie wyrwać. Ale balon wypełniony wodą to nie jest łatwa sztuka. Kiedy futrzak myśli, że już się udało wyciągnąć balon z miski, ten niespodziewanie… znika!

Co się stało z bombą?!

Kot rozgląda się dookoła, nawet obchodzi miednicę, ale po czerwonym baloniku ani śladu. Kiedy obwąchuje stertę balonów w nadziei, że znajdzie zgubę, pęka kolejny balon! Munchkin świadomy, że nic więcej tu nie ugra, zeskakuje z blatu znudzony i wyrusza na poszukiwania nowych przygód.

Munchkiny potrzebują stymulacji

Koty rasy munchkin są rozpoznawalne z uwagi na swoje krótkie łapki. Z charakteru są spokojne i bardzo towarzyskie. Źle znoszą nieobecność opiekunów. Oczywiście, tak jak inne rasy, uwielbiają zabawy, choć krótkie łapki nie pozwalają im na sprinterskie szaleństwa i rekordowe skoki. Mimo to, należy pamiętać, że munchkiny potrzebują stymulacji psychofizycznej. Jak widać, balony wypełnione wodą, świetnie się do tego sprawdzają.