Reklama

Kociak odkrywa wiadro pełne bomb wodnych. Gdy pokazuje pazury… (VIDEO)

<p>Munchkin bawiący się balonami</p> cat-wow

Munchkin bawiący się balonami

© Screenshot Youtube @halonoir0

Czy ten kot rzeczywiście przemyślał tę zabawę? No cóż, tego się już nie dowiemy, ale filmik z tego zdarzenia pozostanie z nami na zawsze.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 24.11.2019, 07:53, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:44

Bombowa zabawa

Kiedy munchkin znajduje na kuchennej szafce miednicę wypełnioną po brzegi kolorowymi balonami, nie może wyjść ze zdumienia. Cóż za dziwadło! Najpierw ostrożnie bawi się czerwoną bombą, a po chwili bierze jej ogonek do pyszczka  i próbuje energicznie wyrwać. Ale balon wypełniony wodą to nie jest łatwa sztuka. Kiedy futrzak myśli, że już się udało wyciągnąć balon z miski, ten niespodziewanie… znika!

Co się stało z bombą?!

Kot rozgląda się dookoła, nawet obchodzi miednicę, ale po czerwonym baloniku ani śladu. Kiedy obwąchuje stertę balonów w nadziei, że znajdzie zgubę, pęka kolejny balon! Munchkin świadomy, że nic więcej tu nie ugra, zeskakuje z blatu znudzony i wyrusza na poszukiwania nowych przygód.

Munchkiny potrzebują stymulacji

Koty rasy munchkin są rozpoznawalne z uwagi na swoje krótkie łapki. Z charakteru są spokojne i bardzo towarzyskie. Źle znoszą nieobecność opiekunów. Oczywiście, tak jak inne rasy, uwielbiają zabawy, choć krótkie łapki nie pozwalają im na sprinterskie szaleństwa i rekordowe skoki. Mimo to, należy pamiętać, że munchkiny potrzebują stymulacji psychofizycznej. Jak widać, balony wypełnione wodą, świetnie się do tego sprawdzają.

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz