Reklama

podstępny golden retriever

Podstępny golden retriever zakrada się do sąsiada

© Facebook.com/Inside Edition

Golden retriever włamuje się na basen sąsiada i odmawia powrotu do domu. Padniecie ze śmiechu (video)

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Wszyscy wiemy, jak goldeny uwielbiają się kapać. Ten jednak przekroczył wszystkie granice sąsiedzkiego savoir vivre. 

Zeppole to golden retirever, który kocha pływać. Niestety, jego opiekunowie nie mają w swoim domu w New Jersey basenu. Ma go jednak ich sąsiad! A gdyby tak wymknąć się na chwilę, popływać i szybko wrócić do domu? Może nikt nie zauważy… 

No niestety. Sprytnego goldena złapała kamera monitorująca okolice. Okazało się, że Zeppole znalazł sposób, by przejść przez niski płotek i szybciutko wskoczyć do basenu, kiedy sąsiedzi z niego nie korzystają. Wykorzystuje do tego skrzynie na narzędzia, która leży pod płotem. 

Jak wyciągnąć goldena z basenu sąsiada? 

Erin Farley szybko zorientowała się, że jej rocznego psa nie ma w domu i poszła go szukać. Kiedy zobaczyła go w basenie sąsiada nie była zaskoczona. Pies jednak odmówił wyjścia i uznał, że skoro go już przyłapano i kara go nie ominie, może pobawić się jeszcze w najlepsze. 

Na szczęście właściciele posesji z basenem kochają Zeppola i uważają, że to, w jaki sposób przekrada się na ich podwórko za ekstremalnie uroczy. Dostał nieoficjalne pozwolenie na to, by kąpać się w basenie, kiedy przyjdzie mu na to ochota. 

Zobacz też: 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?