Reklama

koncert rockowwy
© Unsplash.com/Vishnu R Nair s

Ten owczarek niemiecki to największy fan muzyki metalowej jakiego widzieliście

Przez Sabina Stodolak Redaktor

Opublikowano

Zrobi wszystko, by zobaczyć swoje ukochane gwiazdy na żywo. 

Historia tego psa szturmem zdobyła internet. Owczarek niemiecki o imieniu Storm postanowił urwać się z domu, by wyruszyć na koncert zespołu Metallica w Kalifornii. 

Tak, dobrze czytacie. Pies uciekł z domu, przemknął się (bez biletu! Na koncert, zasiadł na jednym z krzesełek i wysłuchał utworów  „Master of Puppies” i „The Mailman that never comes” 😉

Pies siedzący grzecznie na koncercie metalowym wzbudził zainteresowanie. Na tyle duże, że zauważył go zespół i na swoim firmowym koncie Instagram umieścił zdjęcie psa. Po koncercie, pies został odstawiony do domu. 

O, nasz pies jest w telewizji! 

Kathy Villa i Aribeth Hurtado, którzy zajmują się psem nie mieli pojęcia ani o pasji psa, ani o tym, że pies wymknął się na koncert. O tym, że psa nie ma w domu dowiedzieli się z … internetu, kiedy zdjęcie siedzącego na koncercie psa zdobyło popularność.  

Czy dzięki wycieczce pies zyska możliwość częstszego uczestnictwa w koncertach? Metallica mówi, by psów na koncert nie zabierać, ale może choć Storm będzie mógł posłuchać w domu nagrań? 

Zobacz też: 

Więcej wiadomości o...

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz

2 komentarzy

Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

2 komentarzy na temat 2

Chcesz udostępnić ten artykuł?