Reklama

Viki Gabor prezentuje swojego ukochanego psa

Viki Gabor z psem dog-happy

Viki Gabor z psem

© Instagram @vikigaborofficial

W niedzielę 12-letnia Wiktoria Gabor wygrała Eurowizję Junior. Młoda piosenkarka, kojarzona przez polskich widzów z programów takich jak „The Voice Kids”, oprócz tego, że pięknie śpiewa, kocha również zwierzęta. Poznajcie jej psiaka, Mikey'a. 

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 25.11.2019, 15:57, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

Wczoraj w Gliwicach odbyła się 17. Edycja Konkursu Eurowizji dla Dzieci. Emocji jak zawsze nie brakowało, a pikanterii całemu wydarzeniu dodał fakt, że po raz drugi z rzędu zwyciężczynią okazała się reprezentantka Polski. Urodzona w 2007 roku piosenkarka i kompozytorka Wiktoria „Viki” Gabor wygrała tegoroczną edycję prestiżowego konkursu z piosenką „Superhero”.

Polscy widzowie mogą kojarzyć młodziutką gwiazdę z programu „The Voice Kids”, gdzie zajęła drugie miejsce. Popularność Viki Gabor po wczorajszym zwycięstwie rośnie w szybkim tempie. Wystarczy spojrzeć na jej Instagramowy profil: z minuty na minutę pojawia się coraz więcej obserwujących.

Najlepszy przyjaciel piosenkarki

Oficjalne konto na Instagramie zostało założone przez rodziców piosenkarki. W tym momencie ma już 200 tysięcy obserwujących. Piosenkarka zamieszcza tam zdjęcia m.in. ze swoimi przyjaciółmi, także… czworonożnymi! Nam szczególnie przypadło do gustu zdjęcie sprzed miesiąca z jej najlepszym przyjacielem…

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Wiktoria Gabor (@vikigaborofficial) on


Pod fotografią Viki napisała:

„Poznajcie mojego najlepszego przyjaciela Mikey’a, z którym staram się spędzać każdą wolną chwilę!
Kiedy go ujrzałam pierwszy raz, wiedziałam, że zamieszka z nami. Spośród swojego rodzeństwa wyróżniał się tym, że robił wszystko żeby zwrócić na siebie uwagę! Czułam, że walczy o swoje miejsce w naszej rodzinie! Najlepszy piesio na świecie!”

Serdecznie gratulujemy wczorajszego zwycięstwa i życzymy wielu wolnych chwil na zabawę z czworonogiem!