Reklama

szczeniak z pluszakiem
© Association d'Aide des Chiens de Berger

Kobieta dostaje od dzieci szczeniaka: niestety historia ta kończy się jak wiele

Przez Aleksandra Kupras Redaktor

Opublikowano

Historia Milo i jego opiekunki to klasyk. Starsza pani otrzymuje szczeniaka i szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest w stanie sprostać ogromnej energii szczeniaka. 

Milo to bardzo piękny 8-miesięczny szczeniak, mieszaniec border collie i psa myśliwskiego. Takie geny i wiek sprawiają, że nigdy nie brakuje mu energii! 

Fatalny rezultat 

Pewna starsza pani przeżyła już w życiu wiele tragedii. Jednym z jej problemów była wszechogarniająca samotność. 

Zobacz video:

Dzieci kobiety postanowiły sprezentować jej szczeniaka, aby dotrzymał jej towarzystwa. Niestety opiekowanie się młodym i bardzo energicznym psem stanowiło dla niej duże wyzwanie.

W porozumieniu ze Stowarzyszeniem Pomocy Psom Pasterskim we Francji, musiała podjąć decyzję o oddaniu psiaka, aby mógł znaleźć rodzinę, która odpowiednio się nim zaopiekuje.

Association d'Aide des Chiens de Berger©

Bardzo czuły pies

Milo uwielbia być w ruchu, a przy tym jest z niego prawdziwy przytulas.  Lubi być drapany po brzuszku, ma zawsze dobry humor i kocha towarzystwo człowieka. 

Bardzo ładnie chodzi na smyczy po mieście, ale najbardziej lubi spacery po lesie: to jego żywioł! Dlatego psiak potrzebuje dyspozycyjnych i aktywnych właścicieli, którzy będą go zabierać na długie wędrówki. 

W towarzystwie innych psów Milo jest bardzo entuzjastyczny. Potrzebuje trochę czasu, aby otrząsnąć się z ekscytacji, ale gdy się uspokoi, uwielbia bawić się z przyjaciółmi! 

Jego cecha szczególna? Milo ma swój ulubiony, przytulny kocyk, z którym się nie rozstaje.

Wierzymy, że już wkrótce znajdzie kochający dom!

Więcej artykułów

Co sądzisz o tym artykule?

Dziękuję za odpowiedź!

Dziękuję za odpowiedź!

Zostaw komentarz
Dodaj komentarz
Chcesz udostępnić ten artykuł?