Reklama

Panna młoda otwiera prezent od męża i już wie, że wybrała mężczyznę na całe życie

Para w dzień ślubu cat-happy

Kaylee jeszcze nie wie, co za chwilę się stanie

© Wild and Wonderful Photography - Facebook

Nadchodzi wielki dzień. Panna Młoda nie jest jeszcze świadoma, że jej narzeczony ma nieco inne, tajemnicze plany…

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 30.11.2019, 22:05, aktualizacja dnia 04.01.2022, 11:44

Znacie tę sytuację, kiedy desperacko chcecie przygarnąć jakiegoś czworonoga, ale wasza partnerka lub partner za nic w świecie nie chce się zgodzić? W takiej dramatycznej sytuacji znalazła się Kaylee Schmidt, która ze swoim narzeczonym była od pięciu lat i przez te wszystkie lata ten nie chciał się zgodzić na żadne zwierzę domowe.

Co prawda partner kobiety, Orion Matheny, zawsze lubił zwierzaki, ale był przeciwny trzymaniu ich w domu. Kaylee wręcz odwrotnie: wychowywała się wśród kotów i nie wyobrażała sobie, że w jej życiu po ślubie nie będzie już żadnego futrzaka.

Tajne ślubne zamiary

Miłość do partnerki jednak zwyciężyła. Orion zaczął opracowywać tajny plan, który miał sprawić, że Wielki Dzień będzie jeszcze wspanialszy. Kiedy usłyszał o małym kociaku, który został porzucony i znalazł się w pobliżu jego miejsca zamieszkania, pomyślał, że to znak. Postanowił przygarnąć maluszka i podarować go Kaylee w dniu ślubu. Ach! Cóż za szczęściara!

 

 

Niespodzianka w trakcie ślubnej sesji

Orion do swojego genialnego planu zaangażował fotografkę Megan O’Dell. W trakcie sesji ślubnej tuż przed ceremonią, Megan zdradziła Kaylee, że narzeczony ma dla niej małą niespodziankę.

- Muszę przyznać, że mała część mnie miała nadzieję, że będzie to zwierzak. Ale nie sądziłam, że tak się stanie! – powiedziała Kaylee na łamach „The Dodo”.


Kaylee nakazano odwrócić się plecami. Gdy Orion w końcu do niej podszedł, poprosił, by na niego spojrzała. Musicie zobaczyć tę minę! Kaylee całkowicie zamurowało! Na szczęście po chwili na jej twarzy pojawiło się niezmierne szczęście: jej ukochany na rękach trzymał malutką trikolorkę Chloe.


Nie masz pomysłu na prezent ślubny dla ukochanej osoby? Weź przykład z tego Pana Młodego ;)

 

 


 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz