Reklama

Owczarek niemiecki, który przeżył już wszystko

<p>Kora wciąż czeka na dom</p> dog-serious

Kora wciąż czeka na dom

© Facebook @celestyniaki

Głodzona, skrajnie wyczerpana i z ranami na ciele. Kora, piękna sunia owczarka niemieckiego, nie ma w życiu lekko. Kilka miesięcy temu została odebrana interwencyjnie przez pracowników schroniska w Celestynowie. Ciągle czeka na kochający dom.

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 02.12.2019, 18:30, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

Kora to 8-letnia suczka owczarka niemieckiego. W swoim życiu przeżyła już chyba wszystko, no może nie wszystko, bo szczęścia kochającego domu nigdy nie zaznała. Od prawie roku mieszka w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Celestynowie i wciąż czeka na osobę, która pokocha ją całym sercem. A ona będzie mogła odwdzięczyć się tym samym.

Prawie rok temu Kora została odebrana interwencyjnie. Była w budzie na łańcuchu. Zagłodzona, wyczerpana i z ranami na ciele wydawała się zapomniana przez ludzi. Jej leczenie zajęło wiele tygodni. Wciąż wymaga stałej kontroli uszu i skóry.

Psinka cały czas czeka na dom

Pracownicy schroniska się nie poddają i wciąż szukają.

OWCZAREK NIEMIECKI BEZ PRZYSZŁOŚCI??
Kora ma z 8 lat...
Przeżyła już chyba wszystko ?
Głód, chłód, obojętność.
CZY ONA MA JESZCZE SZANSE NA DOM?
Pomóżcie jej...
UDOSTĘPNIJCIE ?

Jest grzeczna, zna komendy, umie chodzić na smyczy. Ma dużo energii, uwielbia dzieci. Najlepszy byłby dla niej dom bez innych psów.

Czeka na Was w boksie n-6 w Celestynowie.

Adres:

Ul. Prosta 3
05-430 Celestynów

Nr tel.: 22 789 70 61


Możecie też pisać przez profil Facebookowy.

Chciałbyś adoptować psa lub kota? Koniecznie zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej, gdzie znajdziesz ogłoszenia z całej Polski!