Reklama

Mężczyzna wkłada rękę do lisiej nory. Nie może uwierzyć jak bardzo mu się poszczęściło! (VIDEO)

Mężczyzna znajduje ukochanego psa w lisiej norze. dog-wow
© Facebook Alan Whitton

Po trzech dniach poszukiwań Alan Whitton zaczął powoli tracić nadzieję. Jednak wygrywa tylko ten, kto się nie poddaje...

Przez Agnieszka Marczak

Opublikowano 30.11.2019, 15:38, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:55

Alan Whitton, 49-letni mieszkaniec londyńskiej aglomeracji, wybrał się ze swoim jackiem russellem na spacer po lasach Knighton Wood, ale nie spodziewał się, że przyjemna wędrówka na łonie przyrody zamieni się w koszmar.

Nagle na horyzoncie pojawił się inny pies rasy basset hound i zaczął zaczepiać Mitzi. Psy rzuciły się w pogoń. Z pozoru niewinna zabawa nie skończyła się dobrze, bo suczka już nie wróciła.

Zapadła się pod ziemię

Whitton resztę dnia i kolejne trzy dni spędził na poszukiwaniach i już zaczął tracić nadzieję, gdy zadzwonił do niego profesjonalny wyprowadzacz psów, informując, że jeden z jego podopiecznych w lesie Knighton Wood zaczął zachowywać się podejrzanie i obwąchiwać dziurę w ziemi.

Kto szuka, znajduje

Zrozpaczony mężczyzna ma dziwne przeczucie i natychmiast rusza do lasu. Przeczesuje teren, aż nagle słyszy skomlenie spod ziemi. Zaczyna kopać i nie wierzy własnym oczom: w lisiej norze schroniła się Mitzi. Szczęściu obojga nie było końca! Whitton nie hamował emocji i popłakał się ze wzruszenia. Któżby nie płakał w takiej poruszającej chwili?

 

Ever seen a grown man cry?

Posted by Alan Whitton on Friday, November 22, 2019