Reklama

Zauważyła, że jej pies zachowuje się dziwnie. To, co powiedział jej weterynarz, zmroziło jej krew w żyłach

chory pies dog-sad © Facebook/ Marianne Whyte

Marianne Whyte mieszka w Christchurch, w Nowej Zelandii. Kiedy pewnego listopadowego dnia wróciła w późnym wieczorem z pracy zauważyła, że jej pies nie zachowuje się wobec niej normalnie. Wydawało się jej, że przestał ją poznawać.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Marianne Whyte mieszka w Christchurch, w Nowej Zelandii. W listopadzie ubiegłego roku, po powrocie z pracy, zauważyła, że jej pies nie zachowuje się wobec niej normalnie. Wydawało się, że jej nie poznaje. Marianne pomyślała, że jest to spowodowane późną porą i jej zmęczeniem. Ale następnego dnia sytuacja się powtórzyła. 

Olejek jak narkotyk

Kobieta postanowiła zabrać swojego pupila do weterynarza, żeby sprawdzić, co się dzieje.

Odpowiadając na pytania lekarza, przypomniała sobie, że  niedawno kupiła dyfuzor olejków eterycznych, ale wyłączyła go przed wyjściem. 

Lekarz wyjaśnił jej, że olejek z drzewa herbacianego jest bardzo toksyczny dla psów i zlecił badania zwierzaka. Na szczęście jego wątroba była jeszcze nienaruszona i po krótkiej kuracji wszystko wróciło do normy. 

Lekarz poinformował Marianne, że takie sytuacje są coraz częstsze ze względu na rosnącą popularność olejków eterycznych. 
W związku z tym Marianne postanowiła zamieścić post na Facebooku, by ostrzec wszystkich przed zagrożeniami olejków eterycznych dla zwierząt.

Jeśli nie jesteś pewien, czy dany olejek jest bezpieczny dla Twojego pupila, spytaj o radę lekarza weterynarii!
 

 

Dog Poisoned by the Diffuser Saturday night I got home late and my dog didn't recognize me. Being a nanny I thought I...

Posted by Marianne Whyte on Saturday, November 16, 2019

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz