Reklama

Znajdują list przypięty do obroży porzuconego kota. Po jego przeczytaniu wszyscy płaczą

Kot_Violet cat-sad © Facebook.com/ Daily Record

Do schroniska Effingham County Animal Shelter trafiła prześliczna kotka, która – sądząc po jej zachowaniu i zadbaniu – na pewno miała wcześniej opiekuna. Co mogło się stać? Zagadkę wyjaśnia dołączony do obroży, wzruszający list.

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kiedy znaleziona na ulicy Violet trafiła do schroniska, było jasne, że to nie jest bezpański kot. Zadbana, wykarmiona i dobrze zsocjalizowana kotka uwielbiała się bawić i ciągle dopominała się o to, by ktoś podrapał ją po głowie. Dlaczego ten kot znalazł się na ulicy? Czyżby komuś uciekł? 

Tajemniczy list  

Za obrożą Violet znaleziono złożoną kilkukrotnie kartkę A4. List był napisany odręcznie, a charakter pisma i spora ilość literówek wyraźnie wskazywały na to, że autorem było dziecko. 

List brzmiał:

Do widzenia Violet. Myślę, że to imię do ciebie pasuje. Chciałabym, żebyś mogła je zatrzymać. Żegnaj Violet, mam nadzieję, że znajdziesz dobrego opiekuna. Z miłością, Lacey. 

Na dole strony widniał dopisek: 

Do właściciela: proszę, zajmij się nią dobrze. Przy okazji – już ją nazwałam. Dziękuję ?

Z listu Wynika wyraźnie, że nie tylko Violet będzie tęsknić za swoją opiekunką, ale Lacey, będzie również bardzo tęsknić za Violet. 

Vanessa Skavlem, która zajmuje się kontrolą zwierząt w schronisku mówi „Wyobrażam sobie, że gdzieś tam jest dziecko, które bardzo kocha tego kota i wie, że nie może go zatrzymać. 

Violet znajduje nowy dom 

Kotka nie miała chipa, dlatego schronisko postanowiło opublikować zdjęcie Violet mimo tego, że została już oddana do adopcji – tylko po to, by być może to dziecko, które napisało ten smutny list, dowiedziało się, że jej kot ma się dobrze i znalazł nową, kochającą rodzinę. 

 

Violet was taken to an animal shelter this week.

Posted by Daily Record on Friday, November 29, 2019
Jeśli chcesz adoptować psa lub kota, koniecznie odwiedź naszą wyszukiwarkę adopcyjną.
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz