Reklama

Ratują suczkę, aby ta nie nie trafiła na ulicę. 48 godzin później dzieje się coś niesamowitego!

Suczka Darla dog-wow
© Facebook - Daniel Ricky Fulton

Darla, suczka rasy staffordshire bull terrier, została narażona na bezdomność. Kiedy jej właściciele zostali eksmitowani ze swojego domu w Ipswich we wschodniej Anglii, suczka została bez dachu nad głową…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 05.12.2019, 09:50, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

 

Jednak jej opiekunowie, którzy w tej trudnej i stresującej sytuacji chcieli jak najlepiej dla swojego pupila, dlatego w październiku skontaktowali się z Blue Cross. Organizacja wzięła pod swoją opiekę ciężarną suczkę.

Niesamowity zbieg zdarzeń

Suczka zaledwie 48 godzin po przyjeździe do schroniska zaczęła rodzić! Co prawda, porodu można było się spodziewać lada moment, ale liczba szczeniąt, które przyszły na świat zadziwiła wszystkich. Suczka wydała na świat 12 małych!

To najliczniejszy poród jaki miał miejsce w całej historii Blue Cross. Mimo tego, że Darla świetnie radzi sobie w roli matki to wykarmienie 12 szczeniąt jest niemałym wyczynem. Z pomocą pospieszyli wolontariusze, którzy dokarmiają maluchy butelkami z mlekiem

Pracownicy stowarzyszenia mają nadzieję, że wszystkie szczenięta zostaną adoptowane jeszcze przed świętami. Bez cienia wątpliwości, były to dla nich i dla maluszków wspaniały prezent na Gwiazdkę. Trzymamy kciuki!

 

Animal charity is stunned as abandoned Staffie named Darla gives birth to TWELVE puppies just hours after being...

Posted by Daniel Ricky Fulton on Monday, November 25, 2019
Chcesz adoptować psa lub kota? Koniecznie odwiedź naszą ogólpolską wyszukiwarkę adopcyjną