Reklama

Ta kobieta śpiewa tak źle, że jej kot atakuje ją za każdym razem, gdy ją słyszy!

Liz z kotką Helen cat-wow © Instagram - Oh Really Helen

Kotka Helen Girl to wyjątkowo surowy krytyk muzyczny! Za każdym razem, kiedy jej pani zaczyna śpiewać, zwierzę stosuje bardzo radykalne metody… 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kot rządzi

Liz, właścicielka kotki, która przyznaje, że tak naprawdę to Helen już dawno przejęła władzę w domu, nie może spokojnie pośpiewać sobie pod własnym dachem. Wszystko za sprawą jej kotki, która wprost nie znosi, kiedy jej pani wydobywa z siebie dźwięki. 

Zamiast oczarować Internet swoim wokalem, Liz stała się popularna za sprawą nietypowych reakcji swojego pupila. Za każdym razem, kiedy młoda kobieta zaczyna śpiewać, rozzłoszczona Helen znienacka rzuca się na nią

Internet oszalał

Liz zamieściła na swoim Instagramie kilka nagrań, gdzie wykonuje znane przeboje, w tym wiele z nich związanych z kotami. Jednak nigdy nie do końca!  Za każdym razem, zaledwie kilka sekund po rozpoczęciu piosenki, Helen skacze swojej pani na głowę i tym samym na dobre przerywa występ. 

Filmiki ze śpiewającą Liz i atakującą kotką viralowo obiegły internet. Występy Liz i Helen na Instagramie śledzi ponad 65 tysięcy osób. Choć ataki kotki mogą wyglądać mało sympatycznie , to Liz zapewnia, że nigdy nie ucierpiała podczas nagrań. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Helen Girl (@ohreally_helen) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Helen Girl (@ohreally_helen) on

 

Zostaw komentarz

0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz