Reklama

Mały kociak znika: opiekunka zagląda do pralki i jest przerażona!

Kot_w_pralce cat-wow © Shutterstock / zdjęcie ilustracyjne

Dla Courtney Drury dzień zaczął się jak zwykle. Trochę posprzątała, nastawiła pranie, poszła przygotować obiad. Zaraz… Gdzie jest Posey? 3-miesięczny, słodki kociak, który zawsze pakuje się w kłopoty?

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano , aktualizacja dnia

Kot w pralce

Aż 20 minut zajęło Courtney zorientowanie się, że maluch wszedł do pralki! Zakopał się w prześcieradła i ręczniki, a Courtney nie zauważyła go, kiedy zamykała drzwiczki. Nastawiła program i poszła do swoich obowiązków. 
 

Słyszałam miauczenie, ale nie mogłam znaleźć kota. Dopiero później zorientowałam się, że jest w środku. Natychmiast otworzyłam drzwi, a kot wypadł wraz z mokrymi ubraniami. 

Niestety maluch nie oddychał. Courtney nie poddała się, w desperacji zaczęła walczyć o jego życie. Przypomniała sobie, czego nauczyła się kilka tygodni wcześniej na kursie pierwszej pomocy i zaczęła masaż serca. Po chwili usłyszała słabiutkie „miau”. 

„Zabrałam kota do weterynarza, który powiedział, że nigdy czegoś takiego nie widział. Potwierdził, że gdyby nie RKO (resuscytacja krążeniowo – oddechowa – przyp. red.), Posey by nie przeżył”. - wspomina opiekunka. 

Kot musiał spędzić noc na obserwacji, ale okazało się, że nic mu nie jest. Courtney ma zaś na pralce przyklejoną kartkę z informacją, by sprawdzić przed włączeniem pralki czy kota nie ma w środku. 

 

Posey has definitely used up one of her nine lives!

Posted by Animal Hero Awards on Monday, December 9, 2019
Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz