Reklama

Bezdomny pies spotyka swojego gigantycznego bohatera! (VIDEO)

Bezdomny pies i Chewbacca dog-happy
© Facebook - Elvis Alcalde

Prawdziwa niespodzianka spotkała pewnego bezdomnego psa podczas obchodów Halloween w Azuay w Ekwadorze. Czworonóg stanął tam twarzą w twarz ze swoim włochatym bohaterem…

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 11.12.2019, 18:29, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Podczas wieczornego spaceru w pobliżu uniwersytetu zwierzę natknęło się na grupę przebranych studentów, którzy świętowali Halloween. 

Włochaty przyjazny gigant

Początkowo pies nie był zainteresowany przebranym studentami. Wszystko zmieniało się, gdy dostrzegł wśród nich jednego z bohaterów sagi Gwiezdne wojny, włochatego gigantycznego Chewbacca! 

Szczęśliwy czworonóg skakał, szczekał i merdał ogonkiem z zadowolenia wokół przebranego studenta. Jego kolegom udało się uchwycić ten niezwykły moment. 

Kiedy filmik trafił do sieci, natychmiast stał się niezwykle popularny. Nagranie ma już 18 tysięcy wyświetleń.

Prawdziwy fan 

Wygląda na to, że czworonóg to jeden najwierniejszych fanów Gwiezdnych wojen. Jego reakcja  jest w pełni zrozumiała. W końcu, nie codziennie spotyka się swojego idola. 

Pies jest znany studentom. Często kręci się wśród nich na uniwersyteckim kampusie. Poruszeni jego historią profesorowie postanowili go zaadoptować. Teraz piesek  mieszka na dziedzińcu uniwersyteckim.

 

EL perrito callejero de la UDA de #Cuenca Ecuador se enamora de Chewbaka personaje estrella de la fiesta i ❤ 80s, Amor puro, Amor animal!

Posted by ELVIS Alcalde on Wednesday, October 23, 2019
Chciałbyś adoptować psa lub kota? Koniecznie zajrzyj do naszej wyszuwarki adopcyjnej, gdzie znajdziesz ogłoszenia dotyczące zwierząt z całej Polski!