Reklama

Golden retriever biegnie ze smyczą w pysku: powód jest niewiarygodny

pies cheddar dog-happy
© Youtube @The Dodo

Czasem historii przyjaźni nie da się wyjaśnić — tajemnicza więź rodzi się nagle, gdy się tego zupełnie nie spodziewamy...  Ta historia pomiędzy psem, a jego sąsiadką jest po prostu niewiarygodna. 

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 22.12.2019, 13:39

Cheddar to 8-letni golden retriever. Aż do 8 roku życia wiódł normalne życie domowego psa. Miał rodzinę, która bardzo go kochała i rozpieszczała. Niestety wszystko się zmieniło, gdy jedno z jego właścicieli zachorowało na raka.

Rodzina nie miała czasu ani środków niezbędnych by odpowiednio zająć się Cheddarem. Na szczęście Cheddar bez problemu znalazł nowy dom! 

W dniu, w którym Cheddar przybył do nowej rodziny, para, która go przygarnęła, zatrzymała się na kilka minut, by przywitać się ze starszą sąsiadką. W tym momencie Cheddar dosłownie zakochał się w Jean, sąsiadce.

Dziś pies codziennie przynosi Jean w pysku smycz, by to właśnie ona zabrała go na spacer.

Jean i Cheddar to najlepsi przyjaciele na świecie. Gdy właściciele Cheddara muszą wyjechać na kilka dni, to Jean zajmuje się Cheddarem ku jego ogromnej radości. 

Kiedy Cheddar nie może spotkać się z Jean, nie ukrywa swojego niezadowolenia. Ciągnie smycz, by iść w kierunku domu Jean i jasno pokazuje, że nie chce wracać, póki się z nią nie zobaczy. 

Z niewyjaśnionych powodów Jean i Cheddara łączy wyjątkowa relacja, którą można zobaczyć na poniższym filmie: