Reklama

Nie wiedząc, że jest filmowana, podchodzi do psa i robi coś, co odbiera wszystkim głos

Nie wiedząc, że  jest filmowana, podchodzi do psa i robi coś, co odbiera wszystkim głos dog-wow
© Facebook - Boran Karahan

Do tego niecodziennego zdarzenia doszło w deszczowy dzień w Zonguldak w Turcji, kiedy pewna kobieta spotkała na swojej drodze bezdomnego psa. 

 
 
 
 

Przez Marcelina Smugowska

Opublikowano 27.12.2019, 09:24, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

Ta poruszająca scena została zarejestrowana przez kamerę monitoringu. Na nagraniu widać młodą kobietę, która wychodzi z kawiarni. Zauważa bezpańskiego, zziębniętego i zwiniętego w kłębek psa leżącego pod drzwiami

Przez chwilę zastanawiała się, co zrobić w tej nietypowej sytuacji. Po chwili zdjęła swój szalik i okryła nim drżącego z zimna czworonoga. W międzyczasie wielu przechodniów mijało zwierzę zupełnie obojętnie. Tym bardziej bezinteresowny gest młodej kobiety zasługuje na uznanie.

Ta krótka, ale wzruszająca scena od razu trafiła do mediów społecznościowych, a video viralowo obiegło sieć. W rezultacie, jeden ze znajomych kobiety ją rozpoznał. Miłośniczka zwierząt ma na imię Duygu Elma. 

Kobieta była zaskoczona licznymi pozytywnymi komentarzami na temat jej małego gestu. “Nigdy bym nie pomyślała, że moje zachowanie otrzyma tyle uwagi. Jestem tym bardzo zaskoczona! Tego dnia było zimno. Po prostu nie mogłam patrzeć na to jak on drży” - przyznała skromnie Duygu podczas wywiadu dla The Dodo. 

Młoda kobieta ma nadzieję, że ktoś należycie zaopiekował się biednym czworonogiem, a może nawet go zaadoptował. Też mamy taką nadzieję!

 

Köpek üşümez diyen olursa ağır konuşurum! Zonguldak 'ta mağazadan çıkan bir bayan, üşüyen köpeğimizi görüyor. Ne yapsam diye düşünürken boynundan çıkardığı şalı üzerine örtüyor. Insanlar yavaş yavaş bile olsa artık bilinçleniyorlar. Umutluyuz

Posted by Boran Karahan on Wednesday, January 2, 2019
Jeśli też chciałbyś adoptować czworonoga, zajrzyj do naszej rubryki adopcyjnej. Znajdziesz tam ogłoszenia dotyczące psów i kotów do adopcji z całej Polski.