Reklama

Ten zaginiony 536 dni temu kotek skoczył w ramiona swojej pani tak, jakby nigdy się z nią nie rozstawał

Ten zaginiony 536 dni temu kotek skoczył w ramiona swojej pani tak, jakby nigdy się z nią nie rozstawał cat-happy
© Facebook @Mindy Criner

Nie wolno nigdy tracić nadziei na odnalezienie zagubionego zwierzaka!

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano 28.12.2019, 21:20, aktualizacja dnia 24.03.2021, 18:18

Rudy kot o imieniu Cat został przygarnięty ze schroniska w Wirginii w USA kilka lat temu. Kiedy przyszli właściciele zobaczyli jego wielkie niespokojne oczy, wiedzieli, że muszą zabrać go do domu i obdarzyć miłością, by odzyskał zaufanie do siebie i ludzi.

Rzeczywiście, krok po kroku, Cat oswoił się i zaczął spacerować po ogrodzie i wokół domu. Wszystko było w porządku, aż do dnia, w którym Cat nie wrócił do domu.

Jego właściciele, Mindy i Luke Criner, byli zrozpaczeni. Rozlepili plakaty w okolicy i zamieścili ogłoszenia w Internecie, by odnaleźć ukochanego kota. Mijały miesiące, w końcu uznali, że Cat nigdy nie wróci do domu.

Ale 536 dni po zniknięciu kota otrzymali telefon, w który nie mogli uwierzyć. Cat został znaleziony przez człowieka , który karmił go od roku, myśląc, że jest bezdomny. Pewnego dnia Cat został potrącony przez samochód i znalazł się u weterynarza. Tam zeskanowano jego chip i odnaleziono dawnych właścicieli!

Kiedy Mindy usłyszała wiadomość, udała się prosto do mężczyzny, który opiekował się jej kotem przez ponad 12 miesięcy. Nie mogąc powstrzymać łez, gdy zobaczyła swojego pupila żywego, uklękła i spojrzała na niego bez słowa.

Gdy Cat zobaczył Mindy, natychmiast wskoczył jej w ramionai przytulił się do niej, mrucząc ze wszystkich sił. W końcu się odnaleźli!
Mindy podziękowała dobroczyńcy zwierzaka i Cat wrócił do domu.

Teraz znów cieszy się życiem ze swoją rodziną, która wprost oszalała ze szczęścia.

 

536 days ago a piece of my soul disappeared. Today I brought him home? #microchipyourpets #nevergiveup

Posted by Mindy Criner on Tuesday, November 5, 2019
Jeśli myślisz o adopcji psa lub kota, koniecznie zajrzyj do naszej wyszukiwarki adopcyjnej, w której znajdziesz ogłoszenia z całej Polski.

Źródło: Wamiz.com