Reklama

Wydał ponad 20.000 zł, by zbudować luksusową willę dla trzech psów

Willa_dla_psow dog-happy
© Facebook.com/Homecrux

Ten buldog, husky i shiba-inu mają prawdziwe szczęście! Warunków, w jakich mieszkają, pozazdrościłby im niejeden człowiek!

Przez Sabina Stodolak

Opublikowano 30.12.2019, 09:45, aktualizacja dnia 24.03.2021, 16:54

Mr Zhou postanowił zbudować dość nietypową i lekko ekstrawagancką „budę” dla swoich pupili. Ma SPA, drzewa kwitnących wiśni, latarnie, klimatyzację i zjeżdżalnie. 

Luksusowe mieszkanie dla wyjątkowych psów 

Mr Zhou z Chin zdecydowanie kocha swoje psy i chce im zapewnić to, co najlepsze. Dlatego ich miejsce do życia zostało wyposażone w niezbędne wygody. Po wejściu na teren dla psów znajdziemy ogród z kwitnącymi drzewami wiśni, dającymi światło latarniami, a nawet posągiem psa – strażnika. Opiekun zainstalował też dużego stracha na wróble, by ptaki nie zakłócały spokoju psów. 

Psy mają do dyspozycji ogrzewane SPA z basenem, prywatne kwatery i wspólny pokój dzienny. Mają zjeżdżalnie i pomieszczenie z klimatyzacją, gdzie mogą przebywać, jeśli jest im za gorąco w lecie i ogrzać się, jeśli zimą wieczory są zbyt chłodne. 

Skąd pomysł na willę dla psów? 

Decyzja, która doprowadziła do zbudowania willi o wartości ponad 20.000 zł, jest dość smutna. Mr Zhou miał ukochanego psa, który będąc na zewnątrz posesji, zjadł coś trującego. W wyniku niewydolności nerek pies zmarł. Zhou chce uniknąć podobnej tragedii, dlatego swoim psom zbudował w pełni wystarczalną przestrzeń, by nie wychodziły poza jej obręb. 

Psy zamieszkują wyjątkową posiadłość zgodnie i dzielą się nią bez kłótni. 

 

Zhou, a Resident of China’s Jiangsu Province Built This Luxurious Villa to Take Proper Care of His Pets... ??

Posted by Homecrux on Wednesday, November 27, 2019