Reklama

Reakcja tego owczarka niemieckiego na małego kotka przyprawi Was o atak śmiechu (VIDEO)

mały kotek owczarek niemiecki dog-cat-happy © PrincessRogue - Youtube

Stare jak świat porzekadło "żyją jak pies z kotem" jest bardzo często nieprawdziwie. Ta niezwykła para to kolejny dowód na to, że pies z kotem mogą stworzyć wspaniały duet.

Przez Redakcja Wamiz

Opublikowano , aktualizacja dnia

Opiekunka tego pięknego owczarka niemieckiego i uroczego kotka najwyraźniej zrobiła wszystko zgodnie ze sztuką, jeśli chodzi o wychowywanie swoich zwierząt. Chociaż większość ludzi denerwowałaby się, że tak duży pies przebywa blisko kotki i jej kociąt, na filmiku widać wyraźnie, że wszyscy świetnie się dogadują.

Pierwsze wrażenia

Na filmiku owczarek niemiecki o imieniu Rogue po raz pierwszy spotyka małe swojej kociej współlokatorki. Na początku wygląda na oszołomionego tym, co widzi. Co to za dziwne małe stworzenia? Dlaczego wydają takie piskliwe dźwięki?

Rogue w końcu kładzie się obok kociąt i rozpoczyna dochodzenie, wąchając jednego z nich z bliska. Ale kiedy maleńki kot robi najmniejszy krok naprzód, Rogue prawie ucieka ze strachu! To by było na tyle, jeśli chodzi o odwagę owczarka.

O dziwo, kotka w ogóle nie sprawia wrażenie zaniepokojonej o swoje kocięta. Wręcz przeciwnie, być może bardziej martwi się o Rogue'a, który najwyraźniej czuje się niepewnie.

Wstaje więc i podchodzi do ogromnego psa, jakby chcąc go pocieszyć i powiedzieć: „nie martw się, nie zrobią ci krzywdy”.

 

Zostaw komentarz
0 komentarzy
Potwierdź usunięcie

Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć komentarz?

Dodaj komentarz